Ženské kruhy

Ženské kruhy, alebo aj iné formy stretnutí so ženami, môžu byť pre mnohé z nás veľmi prospešné. Zameriavajú sa na podporu, rast a rozvoj žien a poskytujú nám priestor na vzájomné zdieľanie skúseností. Niektoré majú jasnú formu, iné sa sústreďujú na silu prítomného okamihu. Vieš, prečo by si mala dať takémuto podujatiu šancu?

Možno si hovoríš, že ženské kruhy a stretnutia nie sú nič pre teba, no mala by si tomu dať aspoň raz šancu. Má to viac výhod, ako by si možno čakala. Pozrime sa na tie najväčšie prínosy.

Získanie nových priateľstiev

Čas strávený s inými ženami môže byť skvelou príležitosťou na vytvorenie nových priateľstiev. Môžeš sa zoznámiť s ďalšími ženami, ktoré majú podobné záujmy a hodnoty ako ty, a budovať tak silné a zmysluplné priateľstvá.

Tieto kruhy poskytujú bezpečné miesto, kde sa môžeš otvoriť, zdieľať svoje myšlienky a nájsť niekoho, kto to cíti rovnako. Zároveň tak budeš menej osamelá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Čas sama pre seba

Viackrát sme ti v našich článkoch hovorili o tom, aké je dôležité mať čas sama pre seba a na aktivity, ktoré ti budú robiť radosť. A práve toto je ideálna príležitosť. „Vypadneš z domu“ a ešte aj môžeš načerpať množstvo inšpirácie. Na takomto stretnutí si môžeš oddýchnuť a dokonale zrelaxovať a okrem toho môžeš rozvíjať aj svoju kreativitu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieLife