Je to skvelý pocit byť na rande a mať pocit, že by z toho niečo mohlo byť. Ale existujú veci, ktoré je dobré zistiť si ešte skôr, ako na to rande pôjdeš. Informácie, ktoré ťa ochránia pred nemilým prekvapením.

Aj keď je to zaujímavý pocit spoznávať niekoho nového, niektorí ľudia sa vedia skvele pretvarovať. Je dôležité vedieť, s kým tráviš čas. Okrem vlastnej bezpečnosti tak o ňom budeš vedieť niečo, čo môžeš použiť pri rozhovore a nebudeš sa cítiť v strese. Toto sú informácie, na ktoré by si sa mala zamerať.

Priezvisko

Dôležitý bod najmä vtedy, ak ideš na rande naslepo, vďaka aplikácii alebo ti niekto dohodol stretko s kamarátom. Možno sa ti to zdá zvláštne, no ženy sa často takto stretávajú s niekým, koho nepoznajú. Nikdy nevieš, čo sa môže stať, takže vedieť jeho celé meno je hlavne kvôli tvojej bezpečnosti. Nezabudni si ho aj overiť.

Ako vyzerá?

Ak sa máš stretnúť s niekým, koho si nikdy predtým nevidela, zisti si, ako skutočne vyzerá. Sociálne siete sú v tomto prípade skvelým pomocníkom. Nie len že o ňom budeš mať predstavu, ale sa ani nebudeš zúfalo obzerať na mieste stretnutia.

Zisti, kde pracuje

Toto je dobrý podklad aj kvôli konverzácii. Ak si ho spoznala cez sociálne siete či zoznamku, otázkou na prácu si overíš, či je skutočnou osobou – môžeš si ho nájsť na nejakom zozname alebo overiť, či má to zamestnanie uvedené na svojom profile. Taktiež môžeš poznať niekoho, kto pracuje tam kde on a opýtať sa na neho.

Telefónne číslo

Ak ste sa zoznámili cez aplikáciu, nemusia sa k vám dostať správy, ktoré si pošlete tesne pred stretnutím. Nezabudnite si vymeniť svoje čísla – budete mať na seba reálny kontakt a ak sa niečo na poslednú chvíľu vyskytne, budeš ho môcť v predstihu informovať.

Kam chodil do školy?

Ak chodil na vysokú školu, zisti si to. Nie len, že si potvrdíš skutočnú osobu, ale bude to aj dobrá téma do diskusie, (pretože zážitkov zo školy je mnoho). Vďaka tomu si môžeš vopred utvoriť aj obraz o ňom. Akému odboru sa venuje? Čo to o ňom značí? Alebo neštudoval vôbec?

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.