pexels.com

Baran tvoje očakávania. Svoje štandardy máš nastavené naozaj vysoko, pretože si silná a ambiciózna osoba. No nie každý ich dokáže naplniť. Niektorí ľudia si myslia, že si nespravodlivý/á, pretože od druhých očakávaš perfekcionizmus rovnako ako aj od seba.

Býktvoju tvrdohlavosť. Ak si raz utvoríš svoj vlastný názor, len veľmi ťažko dokážeš robiť kompromisy. Máš jednoducho svoju pravdu. Ľudia by si želali aby si bol/a flexibilnejšia v postojoch a vedela si viac vypočuť a hlavne UZNAŤ názory iných.

Blíženec tvoju extrémnu priateľskosť. Je dobré, že dokáže nadviazať kontakty s rôznymi ľuďmi vždy a všade. Avšak kvantita neznamená kvalita. Dokážeš sa za malú chvíľu zoznámiť s kýmkoľvek, no nikdy pri ňom neostaneš dlho. Niektorí priatelia by si želali, aby si im dokázal/a venovať viac času.

zdroj: pexels.com

Rak – tvoje ticho. Je všeobecne známe, že rak je veľmi emocionálne a citlivé znamenie. Keď ťa niečo trápi alebo obťažuje, väčšinou nič nepovieš. Ľudia v tvojom okolí by ocenili, keby si do svojho správania pridal/a trochu asertívnosti.

Lev – tvoju dominanciu. Je pravdou, že túto črtu máš hlboko zakorenenú vo svojej povahe, avšak niekedy sa pri tebe ľudia cítia menejcenní. Nie každý je natoľko sebavedomý, a preto by niektorí ľudia ocenili prívetivejší prístup a pocit rovnosti.

Pannatvoju ľahostajnosť. Niekedy dokážeš byť chladný/á ako ľad. Ľudia sa potom v tvojej prítomnosti cítia veľmi nepodstatní. Aj keď si vo svojom vnútri vrúcna osoba, navonok sa tak neprejavuješ a preto zanechávaš dojem, že ťa nikto a nič nezaujíma.

zdroj: pexels.com

Váhytvoju diplomacia. Niekedy sa dokážeš správať až príliš diplomaticky. Tvoje názory sa zdajú veľmi správne, až natoľko, že ľudia začnú spochybňovať, či to čo hovoríš myslíš naozaj úprimne. Sem tam je potrebné vyjadriť svoj vlastný názor bez ohľadu na to, čo si iní pomyslia.

Škorpión – tvoja arogancia. Si inteligentná a charizmatická osoba, a veľmi dobre si to uvedomuješ. No z času na čas by nezaškodilo, keby si nechal ľudí okolo teba rozprávať aj o sebe a svojich zážitkoch. Zvyknú mať pri tebe pocit, že si niečo viac ako oni, a to nemá naozaj nikto rád.

Strelec – tvoja naivita. Dôveruješ ľuďom príliš rýchlo. Presnejšie, dôveruješ rôznym cudzincom. Niekedy sú z teba priatelia tak povediac „na nervy“, pretože nedokážeš udržať žiadne tajomstvo. A veľmi často ho vyklopíš tým nesprávnym ľuďom.

zdroj: pexels.com

Kozorožec tvoja sebeckosť.  Veľmi dobre vieš, čo chceš, ako to chceš a ako to dosiahneš. Nie je to vôbec zlé, avšak tvoji kamaráti by ocenili, keby si ich niekedy vypočul/a a dokázal/a urobiť nejaký ten kompromis, namiesto toho aby všetko vždy bolo po tvojom.

Vodnártvoju náladovosť. Pre ostatných sa môžeš zdať ako komplikovaná osoba. Dokážeš meniť nálady z minúty na minútu. Jednu chvíľu sa usmievaš a v zápätí s tebou nie je reč. Ľudia potom nevedia, či sú na vine oni, alebo máš len „svoju chvíľku“.

Rybytvoja nezodpovednosť. Tvoji priatelia sa na teba nedokážu spoľahnúť, pretože zvykneš meniť plány na poslednú chvíľu. Často nasľubuješ veci, o ktorých vieš, že nemôžeš splniť. Problém nastáva, ak s tebou chce niekto vytvoriť dlhodobejší plán, no nevie, či sa na to môže spoľahnúť.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife