Každý z nás má svoje silné stránky, ktorými vieme pritiahnuť pozornosť opačného pohlavia. A povedzme si pravdu, aj keď neveríme horoskopom na 100%, kto si rád neprečíta niečo sebe? Po prípade o človeku, ktorého pozná?

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou
 • Baran – jeho Vášeň

Barana budeš nasledovať po zvyšok svojho života. Sú nezávislí a impulzívni, pričom ti do života vnesú poriadne vzrúšo. Aj keď v ňom možno nezostanú, vedia narobiť poriadny rozruch a zabúdať na neho budeš len veľmi ťažko. Staneš sa otrokom ich túžob a budeš sa chcieť zúčastniť na jeho dobrodružstvách.

 • Býk- jeho úspech

Existuje niečo príťažlivejšie ako muž či žena, ktorá dokáže urobiť naozaj všetko?

Vďaka svojej vytrvalosti, sú Býci predurčení dosiahnuť úspech v každom odvetví, kde si zaumienia. Síce o nich nehovoria, ale môžeš si byť istý, že ich majú zopár za sebou.  Vedia byť starostliví a na svojich partneroch nešetria. Chcú im dopriať všetko, po čom túžia. Radi sa obklopujú krásnymi vecami a ty budeš jednou z nich.

unsplash.com

 • Blíženec– jeho múdrosť

Na svoje rozprávanie ťa nepochybne dokážu namotať práve Blíženci. Pokiaľ máš rád príbehy a dlhé nočné rozhovory, s týmito ľuďmi sa ich nebudeš vedieť nabažiť. Okrem ich šarmu, však majú celkom ostrý jazyk. Niekedy ním vedia ublížiť, ale ospravedlniť sa prídu hneď ako si to uvedomia. Ich prelietavá povaha ich robí nepolapiteľnými a žiadúcimi. Nikdy pri nich totiž nevieš, či sa nestaneš len ďalšou historkou v ich príbehu.

 • Rak- jeho nepredvídateľnosť

Rakov najlepšie vystihuje slovné spojenie „ predvídateľne nepredvídateľní“. Nikdy nevieš, čo pri nich dostaneš. Raz sú vrelí, potom chladní. Jemní a vzápätí tvrdí, naviazaní alebo si držia odstup. Priťahovať ťa na ňom bude ich divokosť. Ich povaha prináša aj nevýhodu, ktorou je nerozhodnosť. Raka je tak ťažké milovať, ako aj opustiť.

 • Lev- jeho šarm

Lev je presne ten človek, ktorého si hneď všimneš. Vyžaruje neskutočný šarm a priťahuje ťa akousi magnetickou silou. Práve vďaka tomuto majú dobre vyvinutú schopnosť flirtovať a získať toho, kto sa im zapáči. A práve vďaka tomuto im často narastie ego. Potrebujú neustálu pozornosť svojho partnera. Preto mu ju radšej daj, pretože pri známke nezáujmu by si mohol nájsť rýchlo náhradu.

unsplash.com

 • Panna- jeho inteligencia

Ak aj teba zaujme človek s dobrým mozgom, určite ho nájdeš v panne. Nie je nič tak príťažlivé ako inteligencia, ktorou oplýva. Dokáže vyriešiť akýkoľvek problém a to nie len v práci ale aj na ulici. Je asertívny a loajalita mu nerobí problém. Neboja sa výziev a budú bojovať za tých, ktorých milujú.

 • Váhy- jeho citlivosť

Ak chceš niekoho, kto by ťa vedel pochopiť do hĺbky, vyhľadaj práve Váhy. Sú veľmi empatický a majú neskutočnú schopnosť porozumieť druhým. Ak však hľadáš niekoho, kto nad tebou bude držať neustálu kontrolu, radšej si s nimi nezačínaj. Práve naopak. Váhy ťa nechajú žiť, a počkajú si na to kedy budeš potrebovať hlbokú konverzáciu o svojich pocitoch a emóciách.

 • Škorpión- jeho záhadnosť

Ľudia narodení v tomto znamení majú svoju temnú stránku. Práve tá môže byť neskutočne príťažlivá. Niekedy ťa však vie spáliť skôr, ako ťa očariť. Ak rada vyhľadávaš komplikované vzťahy plné vzostupov a pádov, škorpión je znamenie presne pre teba. Ver, že keď bude dobre tak to bude stáť naozaj za to. Láska k nim je však návyková, preto si daj pozor aby ťa  úplne nepohltila.

unsplash.com

 • Strelec– jeho láskavosť

Ak ťa priťahujú príjemný a prirodzene jemní ľudia, nájdeš ich práve v Strelcovi. Práve on ťa očarí svojou otvorenosťou a láskavosťou, pričom nebude mať problém hovoriť o sebe a svojich pocitoch. Avšak musíš si zvyknúť na to, že rovnako dôverčivý vie byť k viacerým ľuďom zároveň. Hľadajú úprimnosť, a tak keď sa mu rozhodneš niekedy klamať, buď pripravená na to, že spáli všetky mosty.

 • Kozorožec- Jeho pokoj

Kozorožec je prirodzene stály človek, ktorý si stojí za svojimi názormi a uctieva isté hodnoty. Ostatným sa neotvárajú ľahko a sú dosť konzervatívni, čo však prinúti ľudí hádať, kým vlastne sú. A kto by nemiloval záhady? Sú vášniví, keď sa rozhodnú ísť po niečom, čo naozaj milujú. Ale druhou stranou lásky je nenávisť, takže buď opatrná.

pexels.com

 • Vodnár- jeho vtip

Ľudia narodení v znamení vodnára sú očarujúci bez toho aby si to uvedomovali.V skutočnosti nie sú veľmi zdvorilí čí jemní, práve naopak. Majú sklony k tomu, aby si želali byť niekým iným, avšak najpríťažlivejší sú práve vtedy, keď sú sami sebou. Ich vlastné návyky, nekonvenčný pohľad na svet a jedinečné spôsoby si ťa získajú. Majú totiž úplne odlišní pohľad na svet a na ľudí, ako všetci ostatní.

 • Ryby- jeho prispôsobivosť

Ak už ide o vopred dohodnuté plány alebo spontánne rozhodnutia, ryby s nimi nemajú problém, pretože sú veľmi flexibilné. Sú celkom známe ich vysokou dôverčivosťou, ak nie až naivitou. No nemýľ si naivitu s nevinnosťou. Ak sa cítia ohrození, vedia útočiť. Aj keď nemajú žiadny problém držať sa skôr v úzadí, nenechajú ostatných pi sebe šliapať. Budú ťa nasledovať tam, kam sa rozhodneš kráčať.

zdroj: elitedaily.com