V dnešnej dobe má už takmer každá žena i muž zvládnuté nielen štýlové obliekanie, ale aj správne ladenie šperkov k outfitom. Kľúčom k tomu, ako vyniknúť medzi masou skvele oblečených a ozdobených ľudí, sú jedinečné personalizované šperky.

Šperkami sa ľudia zdobia už od nepamäti. Ale až od obdobia druhej svetovej vojny môžeme pozorovať vzrastajúcu kultúru personalizovaných šperkov. Práve krutá vojna k nám priniesla možnosť mať meno milovaného človeka vyryté na medailóne, prívesku alebo inej ozdobe, ktorá nám ho pripomína. Hodnota takéhoto šperku je pre ľudí častokrát omnoho väčšia, než hodnota diamantu.

Ľudia vyznávajú podobné osobité hodnoty aj dnes, v časoch mieru, kedy sú zahltení neskutočným množstvom masovo vyrábaných šperkov. Tak, ako pri oblečení, nikoho nepoteší, keď na ulici vidí človeka s rovnakým žiarivým kúskom, akým sa zdobíme aj my sami. Personalizované šperky sú ale trochu iná kapitola ozdôb, do ktorej sa určite aspoň niekoľkokrát za život oplatí investovať.

eppi.sk

Premietnite svoju osobnosť do šperku

Viete, kto ste, kam smerujete, čo milujete a aké hodnoty vyznávate? Vyjadriť sa vám môže pomôcť aj šperk, ktorý bude taký jedinečný, ako je vaša vlastná individualita. Obliekate sa radi výrazne, aby ste boli v centre pozornosti a nebojíte sa svetiel reflektorov, pretože ste vždy stopercentne zladení? Čerešničkou na torte by pre pravého spoločenského a štýlového dravca mal byť jedinečný šperk. V žiare svetiel perfektne vyniknú napríklad hodnotné zlaté šperky. Nezabúdajte pritom na to, že zlato rozhodne nie je iba žltý drahý kov s nudným dizajnom. Zlato hrá všetkými farbami a vy si môžete vyberať šperky z bieleho zlata, klasického žltého alebo nežne ružového zlata. Ak k tomu pridáte personalizovaný dizajn, kedy bude šperk zdobiť váš monogram, iniciály alebo iný gravír, vyniknete omnoho viac, než keby vás zdobili tie najžiarivejšie drahé kamene.

eppi.sk

Personalizované šperky si zamilujete, aj pokiaľ nepatríte medzi milovníkov pozornosti a vyznávate skôr klasický biznis, romantický alebo casual štýl obliekania. Zlatým prsteňom s monogramom môžete decentne doplniť takmer každý outfit, či už pôjdete na pracovné stretnutie alebo na kávu s priateľmi. A podobne sa môžete ozdobiť aj jemným náhrdelníkom s príveskom, na ktorom bude vaše životné motto, iniciály alebo meno niekoho blízkeho, koho obzvlášť milujete a chcete ho nosiť vždy blízko pri srdci.

eppi.sk

Najlepší dar je osobný dar

Pokiaľ zháňate originálnejší darček, než sú kvety alebo fľaša drahého alkoholu, šperk je vždy vhodnou a vkusnou voľbou. Personalizovaný šperk má naviac tú výhodu, že je omnoho osobnejší a prezrádza, že ste si dali s výberom daru väčšiu námahu. Pokiaľ teda chcete oceniť blízkeho človeka, máte voľnú ruku vo výbere kovu, tvaru šperku a nielen v gravírovaní, ale aj v určení toho pravého drahokamu, ktorý zažiari na tomto jedinečnom kúsku. Či si už vyberiete manžetové gombíky s iniciálami, ktorými oceníte pracovné úspechy vášho džentlmena, alebo decentný prsteň s monogramom a drahokamom pre čerstvú maturantku, personalizované šperky svojich nositeľov zvýraznia a budú jedinečnou, štýlovou a hodnotnou ozdobou do konca ich života.

Tlačová správa eppi.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.