Zoradené od najnáročnejšieho. Platí to aj na teba? 

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

 1. Panna – na prvom mieste je panna, pretože je to pravdepodobne najsamostatnejšie znamenie zverokruhu. Ku vzťahom pristupujú analyticky a prísne. Aj keď neúmyselne, ale niekedy majú v rukách viacero ľudí, pričom postupne zisťujú, komu môžu veriť. Trvá dlho, kým odhodia svoje zábrany a pripustia si ťa k sebe. Keď už sa tak stane, dokáže byť úžasným partnerom.
 2. Škorpión – je kráľom alebo kráľovnou v tom, že nevedia, čo chcú. Dokážu byť chladní a vrelí zároveň. Je ťažké ich prečítať a pochopiť ich emocionálnu stránku. Škorpión dokáže byť neuveriteľne vyčerpávajúcim partnerom, preto ho často nachádzame raz vo vzťahu, raz mimo neho. Pravdou je, že kým nedospeje emocionálne, jednoducho nie je pripravený zaviazať sa.

  pexels.com

 3. Strelec – neexistuje dobrodružnejšie znamenie ako toto. Desí sa stagnácie a toho, aby niekde musel zotrvať na jednom mieste, čo je pre vzťahy nevyhovujúce.  Napriek tomu však dokážu byť skvelými partnermi, s ktorými sa nikdy nenudíš. No je takmer nemožné, aby sa usadili. Neustále túžia zažiť niečo nové. Nehľadajú človeka, ktorý ich prenasleduje, ale takého, s ktorým môžu kráčať spolu naprieč novým dobrodružstvám.
 4. Vodnár – je rezervované znamenie, ktoré si chráni svoje súkromie. Otvoriť sa a pustiť si niekoho k sebe, nie je v ich náture. Udržiavajú si istý odstup, pre ktorý je ťažké lepšie ich spoznať a získať si ich. Potrebujú niekoho, komu budú veriť a dovolia si byť zraniteľní v jeho prítomnosti. Až tak sa doň zamilujú.
 5. Kozorožec – je ukážkou praktického, efektívneho a ťažko pracujúceho človeka. Zatiaľ čo je neuveriteľne spoľahlivý zamestnanec, vo vzťahu tak hviezdiť nemusí. Nie každý chce byť totiž posudzovaný, ako nejaká obchodná transakcia, na základe jeho plusov a mínusov. Kozorožec sa musí naučiť dôverovať svojmu hlasu, rovnako ako aj srdcu, aby dokázal nájsť skutočnú a dlhotrvajúcu lásku.

  unsplash.com

 6. Blíženci – hovorí sa o nich, že sú nerozhodní a príliš emotívny. Na jednej strane je to pravda, ale vedia naozaj milovať úprimne. Veria tomu, čo skutočne cítia. Dávajú do toho všetko a nič neočakávajú späť. Pre partnera to môže byť miestami až zastrašujúce. Avšak byť takto zraniteľný a vedieť sa pre vzťah rozdať, je koniec koncov obdivuhodné.
 7. Lev – neexistuje žiadne iné znamenie, ktoré by bolo tak dynamické a úchvatné ako on. Lev je nezávislý a zároveň si je sebou veľmi istý. Jeho vystupovanie a sebavedomie je magnetom pre opačné pohlavie. Každý, kto je s levom si musí zvyknúť na to, že jeho partner ho nikdy nebude nevyhnutne potrebovať. Robí všetko vzrušujúcejším a pútavejším, takže nie je prekvapením, že ho každý miluje.
 8. Baran – aktívny, vzrušujúci a vášnivý. Baran urobí zo svojho partnera stredobodom jeho vesmíru. Budeš pre neho prioritou a zároveň bude tvojou podporou, ramenom, na ktoré sa môžeš stále oprieť. Je pripravený vyhovieť a splniť svojmu partnerovi čo mu na očiach uvidí. No kto by sa do neho nezamiloval?

  unsplash.com

 9. Býk – patrí medzi najvernejšie zo znamení zverokruhu. Keď niekoho miluje, myslí to s ním vážne a je mu oddaný. Býk ťa nikdy nenechá na vážkach a vždy pri ňom budeš vedieť na čom si. Tento druh oddanosti a lojality je zriedkavý, a ťažko sa hľadá. Preto patrí medzi partnera, ktorého len ťažko opustíš.
 10. Váhy – stále sa bude snažiť o to, aby všetci navôkol boli spokojní a šťastní. A to hlavne ten, koho milujú. Urobí všetko preto, aby si sa cítil/a spokojne a nechýbal ti nikdy úsmev na tvári. Ukážu ti lásku takú nezištnú, že ju budeš chcieť napodobniť a do bodky vrátiť.
 11. Ryby – sú schopné prejsť peklom a vrátiť sa len kvôli človeku, na ktorom im záleží. Majú veľké a obetavé srdce. Pocity prežívajú hlboko a nemajú najmenší problém ich vyjadriť. Budú s tebou komunikovať otvorene a nebudú mať pred tebou žiadne tajomstvá.
 12. Rak – títo ľudia patria medzi najmilujúcejšie znamenie. Svoje polovičky ľúbia bezpodmienečne. Opatrujú ich a s láskou sa o ne starajú. Nemajú problém odpúšťať. Môžeš za nimi kedykoľvek prísť a nikdy ti neodmietnu pomoc. Sú trpezliví a láskaví, a všetkým nám ukazujú akoby láska mala vyzerať.

Zdroj: thoughtcatalog.com