Si zvedavá, na ktorom mieste si sa umiestnila podľa hviezd?

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou
 1. Strelec – Dievčatá v tomto znamení sa radia medzi tie najlepšie priateľky. Zo začiatku si chránia svoje srdce, no ak sa prebiješ až do jeho vnútra, ukáže ti krásnu a úprimnú lásku. Voči sebe samej sú vždy kritické a snažia sa zo seba dostať maximum. Často však vedia pozdvihnúť svoju polovičku a vždy v nej vidia to najlepšie. Pohádať sa s nimi je veľmi ťažké, pretože dokážu ustúpiť a to aj vďaka tomu, že ostaných dávajú na prvé miesto. Ak sa raz zamilujú, dajú do toho celé srdce.
 2. Ryby – Patria medzi znamenia, ktorým môžeš najviac dôverovať. Keď si ťa raz vyberú, ver, že sa vždy postavia na tvoju stranu. Sú veľmi citlivé a senzitívne a tak dokážu odhadnúť tvoju zlú náladu, aj keď sa to budeš snažiť zamaskovať. Ryby dokážu byť veľmi empatické a preto je takmer nemožné sa s nimi pohádať. Ak niekde urobia chybu, nemajú problém prísť a ospravedlniť sa. Vo vzťahu s nimi žiadne hádky a nepríjemne boje medzi partnermi nehrozia.

  stocksy.com

 3. Kozorožec – sú to rodené perfekcionistky. Takže ak sa jedná o vzťahy, pôjdu do toho naplno, musíš však rátať s ich dominanciou. Vo vzťahu ťa budú stále chrániť a stáť po tvojom boku, nech už sa rozhodneš čeliť čomukoľvek a komukoľvek. Ľudia, ktorých milujú sú pre ne najdôležitejšími. Kozorožci majú problém ukazovať svoje pocity, a preto ak sa uvoľnia a otvoria sa ti, tak sa môžeš považovať za jedinečnú osobnosť.
 4. Váhy- sú tie najmilšie zo všetkých znamení. Snažia sa vyhýbať konfliktom a udržiavať všetko v rovnováhe. Taktiež sa snažia byť stále pozitívne naladené, no ak ich niekto sklame, pociťujú to veľmi hlboko. Vo vzťahu viac dávajú ako berú, a tak ťa nikdy nebudú o nič prosiť. Sú prirodzené charizmatické a obľúbené v spoločnosti, preto vzťah s nimi často konči kvôli neodôvodnenej žiarlivosti. Ich partner musí túto vlastnosť znášať a vedieť ovládať žiarlivosť,
 5. Blíženci – majú často dve tváre. Vedia byť veľmi zábavné a prispôsobivé, no na druhej strane sa dokážu správať a cítiť negatívne. Vo vzťahu sa samozrejme pokúšajú ukázať tú dobrú stránku, avšak každý z nás má niekedy zlý deň. Ich partner ich musí tolerovať také, aké sú a zároveň ich milovať aj s chybami. Týmto ťa na oplátku príjmu takého aký si, pretože tomu dobre rozumejú. Vážia si loajalitu a dôveru, ale ak raz prekročíš tieto hranice, nemajú problém ťa odstrihnúť. Druhé šance dávajú len zriedkakedy.

  unsplash.com

 6. Vodnár – dostal číslo 6. Nepatrí medzi tie najlepšie frajerky, ale ani najhoršie. Patria medzi to najdivnejšie znamenie spomedzi všetkých. Ale divné nemusí vždy znamenať zlé. Potrebujú nezávislosť, ale ak si vodnárku získaš, bude ti loajálna až dokonca. Na chyby svojho partnera vždy pozerajú s obdivom. Pritom majú problém prijať samé seba. Naučiť toto znamenie sebalásky je to najťažšie na celom randení. Avšak ak sa zamilujú, milujú hlboko a z celého srdca.  Zvyknú o všetkom premýšľať viac ako je potrebné, a kľúčom k ich srdcu je trpezlivosť.
 7. Lev – beznádejné romatičky s často nesplniteľnými predstavami. Nevšimnú si človeka, ktorý by ich na rukách niesol, no zahľadia sa do takého, ktorému na nich vôbec nezáleží. A presne takéto sú. Je dobré mať vysoké nároky, avšak mať ich nerealistické je naozaj zlé. Nie je to ani tak o tom, žeby neboli dobrými priateľkami, no často si vyberajú zlých partnerov. A potom sa točia v začarovanom kruhu nevydarených vzťahov.
 8. Rak – síce majú srdce zo zlata, ale obetovať všetko niekomu, kto si to nezaslúži, ich neprivedie k ničomu inému ako ku sklamaniu. V skutočnosti nie sú vôbec zlé priateľky, boli by tými najlepšími , keby od seba neodplašili ľudí, tak ako to ony vedia. Neveria nikomu okrem seba. Spochybňujú samé seba a majú problém s rozhodovaním. Pravdou je, že sa starajú aj keď predstierajú, že im na niečo nezáleží.

  unsplash.com

 9. Býk – patrí medzi znamenie, ktorého je najťažšie dostať do vzťahu. Jednoducho majú svoj vlastný život, v ktorom sú šťastné a spokojné. Srdcia dokážu zlomiť na počkanie. Vo vzťahu udávajú svoj vlastný rytmus, a keď sa na nich príliš tlačí, zutekajú. AK sa raz rozídete, stanú sa z nich ľadové kráľovné, ktoré ti viac nedajú druhú šancu. Nebaví ich hrať nejaké hry, prečo aj, keď ony samy udávajú pravidlá. Sú až bolestivo nezávislé, takže ak sa ti podarí získať ich srdce, považuj sa za špeciálneho.
 10. Baran – vo vzťahu všetko náhlia. Rady preberajú zodpovednosť za všetko , čím môžu znižovať sebavedomie svojim partnerom. Majú silnú osobnosť, ktorá je veľmi príťažlivá pre opačné pohlavie, no ak má muž problém so svojim egom, môže ho to odplašiť. Vo vzťahu bývajú dominantné a niekedy sa môžu zdať naozaj chladnokrvné. Ale ako náhle sa k ním priblížiš, uvidíš ich jemnú stránku. DO hádok s nimi by som sa nepúšťala, často totiž povedia niečo, čo naozaj zabolí.
 11. Panna – sú najviac kritické zo všetkých znamení. To môže pôsobiť na opačné pohlavie nepríťažlivo, pretože sa nepokladajú za dosť dobré. Sú až nepríjemné neisté a žiarlivé, čo môže byť hlavným dôvodom rozchodov. Sú perfekcionistky a ak im niečo  nevyjde , dokážu sa pre to dlho trápiť. Nie len že bývajú kritické samé ku sebe, niekedy túto ich mierku budú aplikovať aj na teba. Je preto ťažké milovať niekoho, kto sa neľúbi a ešte ťažšie je milovať ju, keď máš pocit, že nemiluje ani teba.
 12. Škorpión – žena škorpiónka, je tá najdesivejšia zo všetkých znamení. Sú nepredvídateľné a dokážu otriasť s tvojim svetom. Na vzťah majú veľmi vysoké požiadavky, a preto niekedy nebudeš vedieť na čom si. Potrebujú mať nad všetkým kontrolu a o všetkom vedieť. Niekedy sa môžu javiť ako chladné a bezcitné. Nie sú zlé, sú len (bolestivo) úprimné. Neoplatí sa s nimi zahrávať, a ak ich raz sklameš, navždy si pre nich skončil. Je veľmi ťažké prinútiť ju zamilovať sa , no ak sa ti to raz podarí, máš jej lásku na celý život.

zdroj: thoughtcatalog.com