Silná stránka vo vzťahu

Vieš, aká je tvoja silná stránka v dlhodobom vzťahu? Pre každého je dôležité niečo iné, napríklad pochopenie, starostlivosť či humor. No tieto vlastnosti či danosti do veľkej miery súvisia aj s tvojím znamením zverokruhu.

Ak chceš zistiť, v čom najviac vynikáš a prečo by mal s tebou partner ostať, nájdi v tomto zozname svoje znamenie a odhaľ o sebe pravdu. Možno budeš sama prekvapená, čo sa o sebe dozvieš, no možno si len potvrdíš to, čo si už dávno vedela.

Zisti, aká je tvoja silná stránka podľa znamenia, v ktorom si sa narodila.

Baran

Si optimistická a snažíš sa vidieť vo všetkom skôr to pekné. Snažíš sa vyhýbať konfliktom, ale máš rada spravodlivosť. Vo vzťahu rada nastolíš príjemnú atmosféru, aby ste sa obaja cítili dobre.

Býk

Chceš, aby sa tvoja polovička cítila doma príjemne. Snažíš sa udržiavať poriadok, pretože nemáš rada bordel a máš rada vôňu čistoty. Rada mu pripravíš prekvapenie, nech je v akejkoľvek podobe.

Zlozvyky
zdroj: Pexels/Анна Хазова

Blíženci

Neriešiš minulosť. Vieš, že čo bolo, bolo a nedokážeš to zmeniť. Preto partnerovi nevyčítaš chyby, ktorých sa dopustil, ale snažíš sa ísť dopredu. Radšej odpustíš a nezaťažuješ tak seba a svoje myšlienky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy