Po zásnubách s Gáborom Borárosom prišla pred necelým mesiacom tá najkrajšia správa. Fitnesska Monika Jákliová čaká svoje prvé dieťatko a tehotenstvo si užíva plnými dúškami. Aj naďalej však ostala aktívna a chodieva cvičiť. 

Monika je otvorená a úprimná aj k svojim fanúšikom. Na Instagrame im dala možnosť položiť jej zopár otázok. Jedna z nich smerovala na to, či bude môcť kojiť s implantátmi. „Kojiť môžem normálne bez problémov. Keď si ženy dávajú robiť prsia, môžu fungovať tak isto, ako predtým, aj športovať, aj rodiť, kojiť,“ prezradila Monika na začiatok.

Fanúšikov zaujímalo aj to, či niekedy robila v bežnej práci. Budúca mamička priznala, že vie, aké to je nemať peniaze nazvyš.

„Čo je normálna práca? Áno, bola som čašníčka, bola som aj predavačka, aj som upratovala. Varila som aj pre rodinu. A dlhé roky som bola trénerka a nonstop bola bo fitku. Písala som od rána do večera jedálničky. Zaplatila som byt a rátala som peniaze, čo kúpiť a čo nie. Nemala som skoro nič… ani bohatých rodičov, ani bohatý frajer. Takže viem, čo znamená žiť mesačne tak, keď zarábaš 400 – 500 eur,“ napísala otvorene.

zdroj: Instagram/monika_jakliova

Monika s Gáborom už odhalili aj pohlavie svojho bábätka. Pred pár dňami zverejnili krásne emotívne video, počas ktorého zistili, či mladá kráska nosí pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko. Po prasknutí balóna ich zasypali ružové konfety, takže je jasné, že do ich rodiny už o pár mesiacov pribudne dcérka. Aj keď možno zápasník tajne túžil po chlapcovi, ktorého naučí bojovým športom, radosť z malej princeznej neskrýval.

Monike tehotenstvo veľmi pristane a my im prajeme veľa šťastia a zdravia. 

Dojímavé video z odhalenia pohlavia bábätka si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/monika_jakliova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.