V nedeľu v poobedňajších hodinách sa z ex-farmárky Karin Hegedüs Dvořákovej stala mamina. Karin bola vždy známa svojou výstrednosťou a inak tomu nebolo ani teraz. 

Hneď po pôrode spolu s mužom zriadili svojej novorodenej dcérke instagramový profil a toto rozhodnutie prekvapilo mnohých ľudí. Čerství rodičia si z toho ale ťažkú hlavu nerobia a užívajú si prítomnosť svojho pokladu.

Čerstvá mamička je už doma z pôrodnice a na svojom profile sa pochválila, že zatiaľ zvládajú všetko bez dobre, jedine kojenie je trochu bolestivé. Na pomoc im ale príde jej mamina, aby ju naučila základné veci a triky.

Jej manžel Marek na svojom Instagrame prezradil, že Karin funguje úplne bez problémov a ani nepostrehol, že by jej niečo bolo.

Na mene Melissa sa dohadovali dlhé tri mesiace, no napokon sa zhodli. Vybrali naozaj krásne meno, takže to čakanie na dohodu stálo za to.

zdroj: Instagram/marek_hegedus

Zvedaví fanúšikovia sa pýtali aj na to, aké miery malo dievčatko pri pôrode. Pôrod prebiehal prirodzeným klasickým spôsobom. Melissa merala 52 cm a vážila 3,8 kg.

zdroj: Instagram/marek_hegedus

Marek nielen že asistoval pri pôrode, ale o svoje dievčatá sa postaral aj pri príchode domov. Pripravil si pre ne krásne prekvapenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.