Aj keď Vianoce nemajú byť len o darčekoch, my ženy si vždy dávame záležať na tom, čo tomu druhému darujeme. A to isté očakávame aj z tej druhej strany. Ibaže niekedy to nedopadne presne podľa očakávaní a pod vianočným stromčekom si nájdeme aj také veci, z ktorých sa musíme tešiť len naoko a už hneď v tú chvíľu rozmýšľame, ako najrýchlejšie sa takéhoto predmetu zbavíme.

Je nám jasné, že ten, kto takýto nepodarený darček venoval, určite nemal v pláne nás nejak nahnevať alebo uraziť, ale niekedy to jednoducho nevyjde podľa plánu. Vyspovedali sme preto zopár žien, ktoré prezradili, aké najhoršie darčeky si pod vianočným stromčekom našli. Čo by si robila na ich mieste, ak by si si rozbalila niečo podobné?

„Priateľ vedel, ako veľmi chcem ísť na jeden koncert. Keď som uvidela pod stromčekom obálku, hneď som sa potešila. No namiesto toho tam boli vstupenky na finálový zápas jeho obľúbeného klubu.“ (Dana, 28)

„Pod stromčekom som si našla kuchársku knihu, v ktorej sa nachádzali recepty z čokolády. Na tom by nebolo nič zlé, kebyže nemám na čokoládu alergiu.“ (Martina, 24)

zdroj: freepik.com

„Môj drahý ma chcel potešiť erotickou spodnou bielizňou. Vybral naozaj pekný kúsok, ale trochu sa netrafil do veľkosti. Kúpil veľkosť 36, no ja nosím 38-40. Asi mi tým chcel niečo naznačiť…“ (Petra, 25)

„Od svojho frajera som dostala navigáciu do auta. Ibaže žiadne auto nemám a dokonca nemám zatiaľ ani vodičák.“ (Majka, 20)

„Od svojho bývalého som raz dostala mop a sadu čistiacich prostriedkov. K tomu niet čo dodať.“ (Lenka, 26)

„Na Vianoce mi dal darčekovú poukážku do nákupného centra. Podľa mňa to je najhorší darček, ktorý svedčí o tom, že som mu nestála ani za to, aby vymyslel niečo sám.“ (Eliška, 23)

„Od babky som dostala hrnček, do ktorého keď naleješ vodu, zmení sa. Nezabudnem na jej výraz, keď sa tam objavil holý chlap.“ (Laura, 22)

„Raz som dostala darčekový kupón na kyvadlový zoskok z mosta. Všetci pritom vedia, že mám panický strach z výšok.“ (Mia, 25)

„Od svojho frajera som dostala oblečenie, ktoré by sa hodilo akurát tak jeho mame či babke. Až potom mi povedal, že to vyberal s maminou a jej sa to všetko páčilo.“ (Veronika, 23)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.