Tiež si zvykla ľutovať tých, ktorí sa narodili počas Vianoc? Alebo ktorí majú vtedy meniny? Prípadne meniny a narodeniny v jeden deň? Niekomu to môže prísť veľmi nespravodlivé, pretože dostane len jednu oslavu, možno len jeden darček. 

V niektorých rodinách sú však tradície, že doobeda sa oslávia narodeniny či meniny a večer sa zase oslavuje Štedrý deň. U každého je to však inak. Nič to však nemení na tom, že niektoré známe osobnosti sa narodili práve na Štedrý deň a pre svojich rodičov sa tak stali tým najkrajším darčekom.

Vedela si, že práve tieto celebrity oslavujú svoje narodeniny 24. decembra?

Louis Tomlinson

Spevák Louis Tomlinson bol kedysi členom chlapčenskej kapely One Direction, dnes sa venuje sólovej kariére. Tento rok oslávi svoje 29. narodeniny.

Ricky Martin

Povedala by si, že niekdajší spevácky idol všetkých žien, oslávi počas týchto sviatkov už 49. narodeniny? Väčšina žien ostala sklamaná, keď spevák odhalil svoju orientáciu, no so svojím partnerom sú spolu veľmi šťastní.

Stephenie Meyer

47. narodeniny tento rok oslávi aj spisovateľka Spehenie Meyer, ktorá sa preslávila predovšetkým upírskou ságou Twilight. Čítala si všetky jej knihy?

Melissa Suffield

28 rokov oslávi počas týchto Vianoc aj herečka Melissa Suffield, ktorá si zahrala v seriáli EastEnders.

Robert Schwartzman

Pamätáš si ešte na Michaela Moscovitza z filmu Denník princeznej? Herec Robert Schwartzman tento rok oslávi 38 rokov.

Ryan Seacrest

46. narodeniny oslávi počas sviatkov aj americký televízny moderátor Ryan Seacrest, ktorý sa preslávil najmä moderovaním speváckej súťaže American Idol.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.