Kontroverzný MMA zápasník Conor McGregor oznámil krásnu novinku. Mladý športovec, ktorý má so svojou snúbenicou Dee Devlin nádherný vzťah, sa stal trojnásobným otcom.

Dee je od neho staršia, čo je možno netradičné, avšak vzťah im funguje a stále sa milujú. Pár tvoria už od roku 2008 a spolu pracujú na veľkej rodine, čo je patrične vidieť. 32-ročný šampión UFC pridal na svoj Instagram prenádhernú fotku plnú lásky. Rodinka sa rozrástla o ďalšieho syna.

 „Klan McGregor je odteraz 5-členný. Zdravý chlapček prišiel na svet. Dieťatko aj mama sa majú skvele. Ďakujem Ti Bože za všetko, čo dávaš mne a mojej rodine,“  vylial si dušu na svojom Instagrame. Ukázal tak svoju citlivú stránku, pretože aj ten najtvrdší bojovník vie zmäknúť, keď v rukách drží vlastné dieťa.

Conor, ktorý je sympatický a plný charizmy, sa len nedávno zaradil v magazíne Forbes medzi najbohatších športovcov, ktorí aj napriek pandémii dokázali ďalej zarábať. Doteraz mali s Dee dve deti – syna Conora Juniora a dcéru Croiu, ktorá má dva roky. Už teraz sa malá Croia nemusí ničoho báť, pretože bude mať dvoch bratov, ktorí ju ochránia rovnako, ako ju chráni jej otec.

Avšak, s Conorom sa však nespájajú len pekné udalosti a výhry. Všetko má svoje kladné, no aj záporné stránky. V roku 2019 bol zatknutý, pretože rozbil telefón fanúšikovi, ktorý si ho chcel odfotiť. Mladík dodal, že jeho telefón ho stál minimálne 1 000 dolárov. Kaucia ho stála 12 500 dolárov, ktorú zaplatil a v noci ho prepustili.

Rovnaký osud ho postihol aj minulý rok, pretože bojovníka znovu zatkli policajti. Tentoraz to bolo pre obvinenie z obťažovania, ktorého sa mal údajne dopustiť. Sťažnosť na neho bola podaná 10. septembra 2020, avšak Conor všetko poprieral.

Dúfame, že sa podobné incidenty už nestanú a že bude celá rodinka zdravá. 

Zdroj: thewrap.com,edition.cnn.com,instagram/thenotoriousmmaforbes.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.