Vždy sme ich vnímali ako spevácke duo a jednu bez druhej sme si nevedeli ani len predstaviť. Reč je o sestrách Veronike a Daniele Nízlových, ktoré spolu vydržali spievať 23 rokov. Po detských hitoch sa im zadarilo aj za veľkou mlákou, kde spolupracovali so zvučnými menami ako Flo Rida či Pitbull. Teraz však nastal čas na zmenu.

A tá prišla najmä kvôli mamičkovským povinnostiam Daniely, ktorá len pred pár mesiacmi porodila svoju prvú dcérku Lindu a momentálne sa nachádza v Taliansku, kde žije so svojím priateľom, futbalistom Stanom Lobotkom. Jej sestra Veronika ale nechcela prestať spievať, a tak sa rozhodla vydať na sólovú dráhu pod umeleckým menom Vebi.

33-ročná speváčka predstavila svoju prvú vlastnú skladbu Zakázaná, no určite nečakala, že sa na ňu spustí taká vlna kritiky. A ľudia ju v komentároch veru veľmi nešetrili. Najčastejšie sa opakovali v tom, že nielen skladba, ale aj klip sú veľmi lacné a Veronika má na viac, než sa len takto predvádzať.

zdroj: facebook.com/Televízia Markíza

Nuž, toto sa jej nebude ľahko čítať. Každopádne, skladbu si určite vypočuj a urob si na ňu svoj vlastný názor. A neváhaj sa s ním podeliť aj v komentároch.

Vebi – Zakázaná | Official Music Video

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.