Instagram/veronikatwiins

Veronika Nízlová sa po tom, čo sa jej sestra zamerala na rodinný život po narodení dcérky Lindy, vydala na vlastnú sólo kariéru. 35-ročná speváčka, ktorá začala vystupovať pod prezývkou Vebi, však na seba často počúvala veľkú kritiku. 

Jej prvý singel s názvom Zakázaná nemal možno taký úspech, ako si predstavovala. Na hejty však už bola zvyknutá, pretože ľudia častokrát komentovali viac výzor sestier Twiinsiek, ako spevácky talent. Ich hudobný žáner nebol to, na čo boli na Slovensku zvyknutí.

Teraz sa však Veronika na svojom instagramovom profile pochválila novinkou, na ktorú sa bude kritika len ťažko hľadať.

Uplynulý víkend sa Veronika spolu so sestrou a neterkou zúčastnili na svadbe rodiny futbalistu Stanislava Lobotku, ktorý je partnerom Daniely. Nezaujali však iba krásnym lookom v princeznovských šatách, ale aj súkromným vystúpením.

Veronika zaspievala naživo krásnu pieseň, na ktorú si mladomanželia zatancovali prvý tanec a s refrénom jej pomohla aj sestra. Ako napísala k príbehu, ktorý zachytil časť piesne, ide o jej nový song s názvom Nechám ťa viesť, ktorý im špeciálne venovala a na verejnosť vyjde už čoskoro.

Vypočuj si kúsok z jej nového songu. Toto môže byť hit všetkých zamilovaných!

Vebi a jej song Zakázaná

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News