Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský

Ten čas neuveriteľne letí! Nea má dnes jeden rok a aktuálne prebieha veľkolepá narodeninová oslava, ktorú jej naplánovala mamina Veronika Nízlová. A, samozrejme, že na nej nesmie chýbať ani hrdý otecko, Matúš Kolárovský. Obaja sa tým pochválili na svojich instagramových profiloch. 

Možno by si ani nepovedala, že je to presne rok, čo sa Veronike Nízlovej narodila dcérka Nea. Vtedy okolo toho boli obrovské tajnosti a až po niekoľkých týždňoch sme sa oficiálne dozvedeli, že otcom je práve mladý spevák Matúš Kolárovský. Spočiatku to boli iba dohady, no napokon sa Yael verejne priznal prostredníctvom piesne pre svoju novorodenú dcérku.

Matúš Kolárovský a Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský opäť spolu

Ak na Instagrame sleduješ Veroniku Nízlovú, určite si si všimla, že dnes na svoj profil pridala dojemné video. Venovala ho dcérke k prvým narodeninám. Zverejnila v ňom aj doteraz nezverejnené súkromné zábery.

Vebi tam napríklad kočíkuje dcérku po boku Matúša Kolárovského alebo sa s ňou obaja rodičia hrajú priamo u Twiinsiek doma. Uvidíš tam však aj iné dojemné okamihy, ktoré na sociálne siete doposiaľ Twiinska nezverejnila. A ver tomu, že ťa dojmú k slzám.

„Krásne prvé narodeninky, naša milovaná Nea. Neuveriteľné, ako ten čas letí. Prišla si do nášho života ako blesk z jasného neba a odvtedy nám ho robíš krajším. Ľúbime ťa,“ napísala pod príspevok.

Nea oslavuje jeden rok

Aktuálne prebieha oslava malej dcérky Yaela a Veroniky. Nechýba krásna výzdoba plná balónikov. V priamom prenose to môžeš na Instagrame maminy, otecka a aj tety Daniely.

Okrem nich prostredníctvom sociálnej siete zablahoželal aj rodinný kamarát Tomáš Stríž a rodina zo strany mladého Matúša KolárovskéhoFotky z krásnej oslavy a dojemné blahoželania môžeš vidieť v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/veronikatwiins, Instagram/matuskolarovsky

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News