Unsplash/Radu Florin

Hovorí sa, že niektoré osoby sú nám súdené, len sme sa stretli v nevhodný čas. Namýšľame si, že inokedy by išlo o dokonalý vzťah, no často ide o výhovorky. Ani si neuvedomuješ, no ostávaš v nezdravom zväzku len preto, že čakáš, že sa zmení alebo nastane zázrak, ktorý všetko napraví.

Možno si stretla muža svojich snov, no máš pocit, že ide o nesprávne načasovanie, lebo sa nenachádzaš vo vhodnej etape života. Alebo on si prechádza niečím zložitejším. Ako môžeš vedieť, že je to ten pravý? Niečo takéto existovať nemôže, pretože ak by to bola naozaj tvoja spriaznená duša, zvládli by ste akékoľvek problémy, prekážky či nástrahy.

Ak už s ním aj tvoríš pár a nespráva sa tak, ako by si si predstavovala, nebude to predsa ten správny, no nie? Prestaň preto používať túto výhovorku a radšej buď k sebe úprimná.

Keby by si v takomto partnerstve ostala, uskromnila by si sa s tým, čo máš a netúžila by si po niečom lepšom. Nerobila by si nič pre záchranu alebo skvalitnenie vášho spolunažívania. Nevyhováraj sa na zlé načasovanie, keď problémy medzi vami pramenia odinakiaľ.

Keď spoznáš niekoho, kto v tvojom živote zarezonuje, bude ti úplne jedno, že ide o nesprávnu dobu. Robila by si všetko pre to, aby to medzi vami fungovalo, bez ohľadu na to, že by si tomu niečo musela obetovať.

Preto dobre porozmýšľaj predtým, ako túto vetu najbližšie použiješ. Ide zväčša len o ospravedlnenie nefungujúceho vzťahu a výhovorku. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating