Andrea Verešová

Tak takto ju fanúšikovia už dlho nevideli. Slovenská modelka, bývalá MISS Slovensko 1999, Andrea Verešová, vytiahla archívny záber. Na svojom Instagrame sa pochválila fotkou, ktorá vznikla ešte na začiatku jej kariéry, skôr, než sa nechala kozmeticky vylepšiť.

42-ročná bývalá topmodelka a podnikateľka, ktorá pochádza zo Žiliny, žije už dlhé roky v Česku. Dnes je z nej už dvojnásobná mama, ktorá sa v roku 2007 vydala za českého právnika Daniela Volopicha. Manžel je od nej o 16 rokov starší. Ich vek by im však málokto tipoval, keďže sa ich rodina vzorne stará o svoj vzhľad aj jedálniček.

Andrea Verešová
zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Verešová tak, ako si ju mnohí pamätajú

Nie je však žiadnym tajomstvom, že Andrea si ku svojej kráse dopomáha aj estetickými úpravami. Tak, ako i iné ženy, aj ona pomaly starne, no stále dbá o svoj výzor. Pamätáš si však, ako vyzerala, keď v modelingu len začínala? Archívny záber zverejnila samotná modelka na svojej sociálnej sieti.

Na fotografii, ktorú si môžeš pozrieť na jej profile TU, sa ukázala v nohavičkách a s objemnými vlasmi. Záber vznikol pre grécky Vogue. Už vtedy bolo jasné, že svojou krásou očarí celý svet. Tú po nej zrejme zdedila aj jej dcéra Vanessa, z ktorej je rovnako pekná mladá dáma. Záľubu však nenašla vo svete modelingu, ale zimného športu.

Ďalšie archívne zábery zo začiatku kariéry Verešovej si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Andrea Verešová
zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Andrea robila aj vlasové kampane

Na nasledujúcich záberoch by už málokto spoznal, že ide práve o Andreu. Čo povieš, zmenila sa veľmi?

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News