unsplash.com

Náš vzťah trval síce krátko, o to bol však intenzívnejší. Občas si premietam bolestivé spomienky aj napriek tomu, že sa snažím zabudnúť. No vďaka tvojej zrade som neskutočne zosilnela a už neplačem po nociach tak, ako kedysi. Naučila som sa nedôverovať úplne každému a už nikomu nedovolím, aby so mnou ktokoľvek manipuloval. Pretože ty si bol presne ten typ, ktorý to vedel. Oblbnúť dievča tak, aby ti dôverovalo ako nikdy predtým a potom sa na ňu úplne vykašľať. Takýmto spôsobom sme aj my ukončili naše trápenie vo vzťahu.

View this post on Instagram

My new power couple 💕@beraofficial & @nanukagudavadze

A post shared by Couples Magazine (@couples_magazine) on

No absolútne nič si nevyčítam, pretože za náš rozchod nemôžem iba ja. Do vzťahu sme vstupovali dvaja a obaja sme ho aj skončili. Preto mi už prestaň dávať najavo, že iba ja som vinná. Jednoducho nie som. Chyba sa vyskytla na oboch stranách a musím podotknúť, že nebola iba jedna. Každý z nás nesie určité množstvo viny a toto bremeno sa s ním ťahá dokonca aj po našom srdcervúcom odlúčení.

Snažím sa ti iba povedať, že za rozchod môžeme obaja. Ja si dokážem svoje pochybenie priznať, no ako si na tom ty? Som si istá, že za všetko viníš len mňa, pritom si to bol ty, kto sa rozhodol napísať za naším vzťahom obrovskú bodku. Preto ti chcem iba pripomenúť, že za krach nášho vzťahu nemôžem iba ja. Toto si navždy zapamätaj.

View this post on Instagram

Tag someone! @sonjagerber_photography

A post shared by Couples Magazine (@couples_magazine) on

Nášmu vzťahu čosi chýbalo. Nebol dokonalý, no akosi sa z neho vytratila pokora. Tá je nesmierne dôležitá. Vidíš, však kvôli nej sme teraz odlúčení. Pretože ty si si nevedel priznať chyby. Verím však, že časom pochopíš túto jednoduchú vec – náš rozchod som nespôsobila celý sama. Prispel si naň aj ty. Tak prosím pochop, že o rozdelení nás dvoch sme sa rozhodli obaja.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating