Stačil mi jeden pohľad na teba. Vedela som, že s tebou to bude iné. Od prvého momentu som sa cítila nádherne, nezabudnuteľne. Vedela si od začiatku, aká som. Pretože sme rovnaké. Vo veľa veciach sa zhodneme a v ostatných sa nádherne dopĺňame. Dala si mi niečo, čo žiadna iná predtým. Ukázala si mi, že je v poriadku byť sama sebou. Našla si vo mne človeka, s ktorým chceš zdielať život.

zdroj: unsplash.com

Môj najväčší sen sa mi splnil, mám teba po boku. Nepotrebujem drahé materiálne veci, pretože mne stačí keď vidím tvoj šibalský úsmev hneď po zobudení. A môj deň je hneď nádherný.  Aj keď sme tvrdohlavé znamenia, vždy sa k sebe vrátime, pretože sme spolu nezastaviteľné. Život po tvojom boku je nádherný, teším sa na každý jeden deň s tebou. Pretože všetko to čo sa stalo predtým, dáva zmysel vďaka tebe. Náš vzťah ma napĺňa energiou a láskou. Mám každý deň chuť bojovať za nás a naše sny a ciele. Pretože čokoľvek chceme tak to dosiahneme. Jedna pri druhej stojí. Podporujeme sa a podržíme sa. Si nádherná, talentovaná, bláznivá, inteligentná žena a je mi cťou byť ti oporou, podporou a bláznom, ktorý ťa rozosmeje keď sa necítiš na smiech.

Áno som to ja, kto ťa vie zo sekundy na sekundu nahnevať aj keď len na pár milisekúnd. Ďakujem ti, že ma miluješ taká aká som a nehanbíš sa za to. Ďakujem ti, že so mnou podstupuješ toto riziko, menom Život. Milujem tvoje bláznivé tance pri vete “budeme mať mačku”. Ale aj chrápajúceho lochtana, ktorý púšťa slinky na vankúš. Teším sa na každý ďalší deň s tebou. Pretože ty mi za všetko stojíš, nech to bude akokoľvek ťažké, vždy sa k sebe vrátime aj keď bude naše ego a hrdosť na bode 0. Ty si pre mňa dôležitejšia.

Aj keď niekedy poviem, čo nemám v danej chvíle a pokazím to. Tak ty sa na tom smeješ a to je nádherne. Nesnažíš sa ma zmeniť, pretože ja sama sa chcem meniť pre nás.

MY sme Tortillka a Burito ale tiež sme Tom a Jerry ale hlavne sme to MY!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.