Viem, že to nie je ideálne. Že som zaneprázdnená, v hlave mám chaos, nevímam realitu a stále radšej snívam ako žijem. Viem, že ani ty nemáš čas. Že máš o dosť iné priority ako ja a si vyčerpaný.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Verím a cítim, že sme tí praví. Že by to fungovalo, ak by si nám dvom dal šancu, že by sme mali budúcnosť a všetko by do seba zapadalo.

Naše cesty sa však musia rozdeliť. Musíme sa vydať svojou neraz ťažkou cestou, nikto za nás neprejde ten maratón a nohy nás budú bolieť vlastné. Aj keď sa však naše cesty nestretnú, dúfam, že si necháš v sebe kúsok mňa. Dúfam, že sa stále budeš usmievať pri spomienke na mňa. Dúfam, že nikdy nezabudneš, že si máš veriť a že je v tebe veľký potenciál. Dúfam, že si budeš vedomý toho, že ťa budem bezhranične milovať. Tak, ako sme si to povedali len my dvaja. 

unsplash.com

Dúfam, že si so mnou rád trávil čas a že všetko, čo si mi povedal bolo myslené úprimne. 

Voľba – to je to, na čom záleží. A ty si zvolil. Vybral si si druhú možnosť. Nezazlievam ti to, lebo vždy máme na výber a vždy sa máme rozhodnúť podľa toho, ako to cítime. 

Teraz sa pýtaš, kde som. Zaujímaš sa, aj keď si na kilometre ďaleko a tým mi to sťažuješ. Sedím na balkóne, pijem červené víno a spomínam. Rozmýšľam, kde som urobila chybu, čo som nezachytila, že si si vybral tú druhú možnosť. 

Čo ma prekvapuje, nie som smutná. Nemám depresiu, práveže naopak. Cítim neskutočný pokoj, úľavu a vidím, že budem mať čas na veci, na ktoré som pri tebe zabúdala. Teraz je na čase, aby som si aj ja usporiadala svoj život. Nasledovala tvoj príklad, aby som si zoradila priority a zamerala sa na ne. 

Usmejem sa, vánok pohladí moju tvár a ja cítim, že keď sa toto splní, prídeš ty. 

Stretneme sa, obidvaja budeme vedieť čo chceme a budeme šťastní.