Žena by nemala byť krásna len na pohľad! Mala by byť inteligentná, húževnatá, vtipná, vnímavá a tak trocha roztržitá. Z môjho pohľadu ženy zvládajú toho nesmierne veľa na to, že sú tak jemné a nežné stvorenia.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Nehovorím to preto, že sama ňou som a rozhodne nie preto, že by som bola ten feministický typ ženy. Hovorím to preto, že od žien je vyžadované, aby boli dobré gazdinky, ohľaduplné, láskavé matky a manželky. Výborné milenky, úspešné a samostatné. Toto všetko väčšinou každá správna žena zvláda a preto obdivujem každú jednu, ktorá je naozaj nezávislá a vie sa postarať sama o seba! Ktorá nie je odkázaná len na peňaženku svojho milenca, ktorý ju v skutočnosti aj tak nemiluje.

unsplash.com

Ľutujem všetky tie, ktoré nemajú štipku úcty nie len voči sebe ale aj voči ostatným. Obdivujem každú jednu, ktorá sa snaží. Ktorá si vie aj v tejto dobre udržať SEBA a ide si za svojím. Ktorá chce byť naozaj úspešná, nie len v práci, ale v živote a je mi jasné, že pre každého slovo ÚSPECH znamená niečo iné. Ženušky, ľúbte sa!

Buďte prirodzené a jedinečné ❤️