Chlapček môj. Už je to hodná chvíľa od toho, ako si sa objavil v mojom živote. Už som skoro ani neverila, že ma niekto bude ľúbiť, a hlavne, že niekoho budem ľúbiť ja. A potom sa to stalo.

Pred sebou som zbadala krásne oči vykúkajúce z davu, v ktorých bolo niečo, čo doteraz nedokážem vysvetliť. A tvoje pery? Tak veľmi som túžila vedieť ako bozkávajú. Dnes to už viem. Viem presne, ako chutí každý jeden bozk od teba. Viem presne, aké nežné a krásne pohladenia rozdávaš. Poznám pocit, keď ma s láskou a nehou skrývaš vo svojom náručí. Viem, aké to je ľahnúť si k tebe a počuť, ako ti tlkoce srdce.

A viem nie len to.

Viem presne, aký človek si. To kým si a aký si, si vážim najviac zo všetkého. Dobrí, láskaví a obetaví muži sa dnes hľadajú len veľmi ťažko. A ja mám to šťastie, že som presne takého našla. Milujem ten pocit, keď viem, že ma chrániš. Som rada, že medzi tvojimi silnými ramenami sa môžem ukryť pred celým svetom. No ešte viac milujem, keď sa tento silný muž v mojom náručí behom chvíle zmení na malého bezbranného chlapca, ktorý nečaká nič, len sa oddáva mojej láske. Vážim si to, že aj keď si vyčerpaný, aj keď nemáš veľa času nazvyš, vždy si aspoň kúsok z neho pre mňa nájdeš. A hlavne, že počúvaš všetky bezvýznamné veci, ktoré ti hovorím.

Môj drahý chlapček. Vždy ťa budem tak volať. Či budeš mať 25 alebo 60 rokov. Chcem ti byť dobrou ženou. Chcem, aby si cítil, že som tu pre teba 24/7. Aj keď možno budem občas mrzutá, nepríjemná či nahnevaná, ver že ťa ľúbim aj vtedy. Chcem ťa, láska moja, milovať pokiaľ to moje pľúca nevzdajú. Chcem ťa milovať, pokiaľ moje srdce posledný krát neudrie. Chcem, aby si nikdy nemusel pochybovať, že by ťa niekto mohol milovať viac ako ja. A čo je najhlavnejšie – chcem, aby si nikdy nepochyboval, že ty môžeš niekoho milovať viac ako mňa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.