Sviatok svätého Mikuláša – kto by to bol povedal, že tento deň sa stane pre mňa výnimočným. Pre niekoho bežný deň, pre iných sviatok, kedy býva zvykom rozdávať radosť ostatným v podobe sladkostí a iných drobností. No pre mňa tento deň bude už dňom, kedy som spoznala TEBA. V podstate som netušila, že bude mať niekedy v mojom živote tak dôležitý význam. No stalo sa.

Bola som pár dní v Prahe, kvôli svojim priateľom a rodine. Už tých pár dní mi dodalo veľa síl a energie. Predsa človeka to nabije dobrou energiou ak trávi čas s úžasnými ľuďmi. Potrebovala som si oddýchnuť, nakoľko patrím medzi triedu „som workoholik a nevadí mi to“ 🙂 a myslím, že sa to aj podarilo.

foto: Pexels.com

Pomaly sa blížil koniec môjho výletu. Avšak cestou späť som mala dohodnuté jedno stretnutie. Myslím, že nie je potrebné tu detailne opisovať ako stretnutie prebiehalo a opisovať všetky podrobnosti. Predsa len, píšem článok a nie knihu. 🙂 Avšak podstatou tohto článku je vyjadriť slovami niečo, čo prežívam vďaka tomuto dňu/stretnutiu.

Osobne som názoru, že nič sa nedeje len tak. Že náhody neexistujú a že každý má svoj osud určený vopred. Určite sa aj Vám v živote stalo, že z ničoho sa vyvinulo niečo extra. Sú v živote situácie, ktoré si nedokážete vysvetliť no stali sa. Hovorte tomu ako chcete. Ja tomu hovorím osud.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
pexels-photo-25866

foto: pexels.com

Osudovým dňom bol pre mňa tento deň. Spoznala som niekoho, kto mi doslova zmenil život. Dodnes netuším ako sa to tej osobe podarilo – podľa mňa má doma nejakú čarovnú guľu 🙂  Inak si to vysvetliť neviem. Už či má alebo nemá guľu, dôležité je, že som „počarovaná“ týmto človekom teda TEBOU a ak dovolíš…..

….. rada by som Ti venovala, pár slov – pokúsim sa teraz čarovať JA 🙂

Ďakujem Ti, že Po dlhej dobe som spoznala človeka s tak „čistou dušou“. Ani som nedúfala, že takýto človek ešte existuje.

Človek, ktorý samozrejme má svoju minulosť, na základe ktorej sa poučil a je o to vyspelejší, rozumnejší. Človek, ktorý v kútiku svojej duše veril, že raz musí stretnúť osobu, ktorá bude jeho spriaznenou dušou. Si v dnešnej dobe abnormalita. Tvoja dobrota nemá hraníc. Správanie, ktorým vystupuješ je okúzľujúce. Slušné, no zároveň ohromujúce. Veľkosť tvojho srdca snáď ani slovami nedokážem opísať. Nikdy by som nepovedala, že stretnem takú úžasnú osobu, akou si TY pre mňa.

Som názoru, že dokonalý nie je nikto, no Tebe k dokonalosti chýba možno 0,05 % a ak by niekto namietal, vyargumentujem to veľmi rýchlo a s radosťou.

Neviem, či máš mať z toho radosť  (lebo žiť so mnou, nie je žiadna výhra 🙂 ), no si už súčasťou môjho života. Si osobou, ktorá zmenila môj svet. Osoba, ktorá mi ukázala, akým človekom treba byť. Stačí mi pohľad na Teba, na ten tvoj úsmev a doslova ma máš v hrsti. Nepovedala by som, že toto sa niekomu podarí, ale vidíš podarilo sa Ti. Niekto by Ti snáď pogratuloval, no ja Ti zo srdca ďakujem, za príležitosť. A teda hlavne za to, že som konečne šťastná.

Ešte doteraz mám pred očami pohľad, kedy som prvýkrát išla k tebe domov. K tvojmu bytu viedli schody a na každom schode ma čakala sviečka ako na pravej, tak na ľavej strane. Keď som si zložila kabelku, na stene ma čakali slová „Vitaj, láska moja“, napísané tvojim písmom. Neviem, čím som si to zaslúžila, ale:

pexels-photo-208160

Zdroj : pexels.com

Ver mi, že budem robiť všetko pre to, aby sme to dotiahli do konca .Viem, že vzťah nie je len o tých krásnych veciach a krásnych zážitkoch, no treba veľakrát spolu bojovať. Chcem Ti povedať, že budem bojovať za všetko spoločné s nami. Budem ťa ochraňovať až dokým mi budú sily stačiť. Budem pri Tebe stáť a budem ti oporou za každých okolností. A Ver mi, nie sú to len slová.

A vieš v čo verím? Poviem Ti jedno tajomstvo:

Verím, že nám dvom sa to skutočne podarí. Že prekonáme všetko a ukážeme svetu, ako sa dá vydržať spoločne až do konca. Viem, že to bude ťažké, ale ani na minútu o nás nepochybujem . Prosím ťa len o jedno. Nikdy sa neprestaň usmievať, pretože tvoj úsmev je pre mňa liekom. A vieš veľmi dobre, že nie je nič dôležitejšie ako zdravie.

Na záver by som dodala už len jedno: Verím v nás a v našu spoločnú budúcnosť a nech to vie aj celý svet. Keby Ťa spoznal, zaľúbil by sa tiež.

A Vám ostatným prajem, aby ste boli všetci šťastní, láskou a dobrými ľuďmi obklopení. Nech Vaše šťastie trvá večne a nepominie.

Úprimne Vám to prajem z celého srdca.

Komentáre