Zlomená a osamelá. Si si istá, že si prežila najhoršie sklamanie v živote. Nechceš počuť o láske a nechceš cítiť prítomnosť ľudí vo svojom okolí. Chceš byť o samote a premýšľať nad tým, prečo sa to stalo znova. Chceš vedieť, prečo si práve ty tá, ktorá je nespočetne veľakrát zlomená láskou. Mala by si sa zamyslieť nad tým, že tie najsilnejšie ženy si vždy musia prejsť peklom, aby mohli dostať to, čo si naozaj zaslúžia.

Viem, že sa snažíš každý deň. Viem aj to, že každý deň ukazuješ úsmev, aj keď by si najradšej plakala. Robíš to preto, lebo si silná nie preto, lebo sa chceš pretvarovať, avšak viem, že keď za sebou doma zavrieš dvere, úsmev ťa opustí. Príde smútok a výčitky. Všetko na teba doľahne a ty nevieš ako ďalej. Už sa nechceš každý deň len tak pretvarovať, ale mám pre teba dobrú správu.

Smútok, ktorý ťa premkne tesne po rozchode nie je večný. Možno máš pocit, že bude trvať večne a tvoje srdce už nebude zahojené, no mýliš sa. Pravdou je, že rozchody a zlomené srdcia tu nebudú večne a nájdeš pravú lásku, ktorá ťa prevedie životom.

zdroj: unsplash.com

Tvoja bolesť a slzy časom zmiznú, pretože čas naozaj lieči. Nebude to hneď, ale časom si uvedomíš, že tá bolesť, ktorú si v sebe dlho nosila bola úplné zbytočná a spôsobená osobou, ktorá o to vôbec nestála. Ver, že raz príde niekto kto nedovolí, aby si kvôli nemu plakala. Bude s tebou a nikdy ti nezlomí tvoje krehké srdce.

Budeš šťastná, aj keď si teraz zlomená a neveríš tomu. Nechceš veriť tomu, že niekto bude znova o teba stáť a už vôbec nie si pripravená na to, že ťa bude naozaj milovať. Je to spôsobené tým, že už si sama zabudla na to, aké máš vlastne hodnoty.

Tvoje srdce je chladné a necitlivé, no príde deň, keď sa tvoje srdiečko roztopí a ty budeš znova nosiť úprimný úsmev na tvári aj za zatvorenými dverami. Chcem ti povedať, že všetko zlé sa raz skončí a všetky tie nevydarené vzťahy tu boli na to, aby ťa pripravili na lásku s niekým, kto za to stojí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.