Ak toto začneš čítať, ver že moje napísané slová hovoria zo srdca.

Chcem ti povedať, ako sa cítim. Chcem ti toho, tak veľa povedať. Vieš, žena, ktorá miluje, je schopná všetkého. Bolo to opätovné aj od teba? Snažila som sa. Vždy. Bojovala som za našu lásku a za toho, koho som milovala. Chránila som ju z posledných mojich síl.

Robila som to pre teba. Energia, ktorá bola medzi nami, bola taká silná. Uvedomuješ si to? Dokázala som odsunúť nabok svoju hrdosť a sem tam skloniť hlavu. Odpúšťala som, kým som milovala.

zdroj: pexels.com

Bol si vážne pripravený na lásku? Na tú lásku , kde je na prvom mieste neha a láskavosť. Spravila som pre teba prvé aj posledné. Venovali sme dostatok času sami sebe. Pamätáš, nato ako sme spolu pozorovali hviezdy? Chytil si ma  za ruku a pobozkal si ma na líce. Zo šťastia mi vybehla slza, ktorá sa premenila na divokú rieku. Verím v zázraky. Viem, že aj ty. Som tvoja, dokým hviezdy nespadnú z neba. Si môj, dokým sa  hory nerozpadnú do mora. Budeme svoji pokiaľ slnko  neprestane žiariť. Prišiel si mi do života tak nečakane. Všetko prebehlo tak rýchlo, ako na horskej dráhe. Bolo to potrebné?

Pre nás, pre naše duše bolo potrebné nájsť lásku. Naše spoločné chvíle som vnímala, ako najväčšiu výhru v mojom živote. Vnímal si to tak, aj ty? Predsa to tak malo byť. Viem, že to bude teraz náročné , ale ak máme byť spolu, naše cesty sa spoja.

zdroj: unsplash.com

Prosím, mysli na mňa potichu. Počítaj hviezdy a hľadaj ma medzi nimi. Budem tá najžiarivejšia. Nuž, drahý, neviem aké boli tvoje úsudky. Možno si len nevedel ako začať a bol si zmätený.

Pokiaľ chceš, aby som bola tvojím anjelom, musíš pre mňa vytvoriť nebo. Anjeli nikdy nežijú v pekle.

Pamätaj, budem tvoja a ty môj, kým básnici neprestanú rýmovať. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.