Tento článok som sa rozhodla napísať pre každú jednu ženu, ktorá sa nachádza v mojom okolí, pretože si myslím, že je úžasná. Začínajúc mojou najdrahšou mamkou, sestrou, zahŕňajúc všetky moje priateľky a končiac ženami, ktoré ma v živote toho veľa naučili, či už v škole alebo v práci.

Sila ženy spočíva v jej srdci. Oproti opačnému pohlaviu k nemu máme akosi bližšie. Dokáže sa ním riadiť v časoch najväčšieho temna, ale aj najväčšej radosti. Obdivujem ženy, ktoré sa dokážu postaviť na nohy po tom, čo ich zradil ich najbližší človek. Po tom, čo ich niekto opustil. Žasnem nad tým ako dokážu aj napriek všetkým problémom, trápeniam a možno aj s rozbitým srdcom dennodenne fungovať. Obdivujem to, ako sa dokážu postarať o chod celej svojej domácnosti, o deti, o ich fyzické aj psychické zdravie, o priateľa či manžela, nezabúdajúc na seba a na to, aby sa páčili.  Ako dokážu plniť pracovné povinnosti a vo svojom voľnom čase sa vedia rozdať ostatným. Je úžasné koľko toho žena zvládne. Keď aj napriek rôznym bolestiam ráno vstáva z postele a statočne vykonáva svoju úlohu – matky, ženy, dcéry, manželky, šéfky, študentky či pracovníčky.

 

Do všetkého, čo žena robí vkladá kúsok seba. Snaží sa vnášať lásku tam, kde jej nie je dostatok. Je statočná a pre svojich najbližších dokáže urobiť aj nemožné. Keď miluje, tak skutočne a hlboko. Ak chce niečo dosiahnuť, ide si za tým cez všetky prekážky, ktoré jej život hádže pod nohy. Navonok je sebavedomá a silná, no vnútro jej zdobí jemnosť a citlivosť. Všetko čo si zaumieni, to aj dosiahne. Vie byť skromná a pokorná, no stále si vedomá svojej hodnoty. Aj keď ju okolnosti zrazia na kolená, vstane, opráši sa a pokračuje ďalej.

@kristi_go 🎀 #womanslook #family

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

 

Ak by si náhodou zabudla, kto si a kde je tvoje miesto, vedz, že nemusíš byť ničím iným než tým, kým si. Pretože už len to, že si ženou, ťa robí jedinečnou, so všetkými tvojimi plusmi aj mínusmi.

Ostaň verná sama sebe, pretože presne takáto si najlepšia.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.