Karlos Vémola s rodinou

MMA zápasník Karlos Vémola sa už pred niekoľkými mesiacmi na Instagrame zdôveril fanúšikom, že plánuje kúpiť nový dom. Vémoland mu je už vraj aj s Lelou a dvoma deťmi malý. Podľa informácií portálu Extra kontroverzný bojovník kúpil pozemok za milióny českých korún, no jeho vlastníkom má byť vraj iba on sám. 

Nie je to tak dávno, čo Vémolu nabonzoval jeho bývalý kamarát, že má kopec dlhov a nepozná ho s peniazmi. Aj samotný športovec sa ešte pred Vianocami sťažoval, že žije od zápasu k zápasu a kvôli zdravotným problémom musel byť jeho koncoročný súboj s Patrikom Kinclom zrušený. Prišiel tak však o peniaze a bál sa, či ich deti budú mať Vianoce, aké im chcel dopriať.

Karlos Vémola si vraj kúpil pozemok

Magazín Extra píše o tom, že si MMA zápasník začiatkom februára kúpil ornú pôdu, ktorá má viac ako päťtisíc metrov štvorcových a zaplatil za to 3,428 milióna českých korún (v prepočte približne 143-tisíc eur). Tento pozemok sa nachádza v Mladej Boleslavi a patrí výhradne jemu.

K novým pozemkom vraj vedie aj kanalizačná, vodovodná a elektrická prípojka, takže to vyzerá tak, že sa tam bude stavať.

To, že sa Karlos chce s rodinou sťahovať, prezradil už na jeseň „Už nám to naše bývanie začína byť trochu malé. Tak už pozeráme a vyberáme, čo by sa nám páčilo. No niečo veľmi veľké pre nás, deti i zvieratá,“ napísal vtedy pod jeden zo svojich príspevkov na Instagrame Karlos Vémola.

Bývanie smerom k prírode sa mi začína fakt viac a viac páčiť,“ dodal vtedy. Zdá sa teda, že sa mu tento jeho sen začína aj plniť.


Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News