Bratislavská Incheba prinesie tradičnú jesennú dávku tipov pre fyzickú aj duševnú pohodu 5. až 7. októbra.

Začiatok októbra sa v Inchebe bude niesť v znamení hľadania a nachádzania životnej rovnováhy pre telo aj dušu. Veľtrhy Esoterika a Biostyl sú venované zdravej strave, duchovnému rozvoju, rôznym alternatívnym spôsobom liečby či energetickým tokom. Už desiaty ročník podujatia sa uskutoční súbežne s veľtrhom krásy Interbeauty 5. až 7. októbra od 10:00 do 18:00. Okrem stoviek produktov v biokvalite sa návštevníci môžu tešiť na atraktívny sprievodný program plný prednášok odborníkov na medicínu, psychológiu či osobný rozvoj. 

Foto: Interbeauty

V zdravom tele…

Zdravému životnému štýlu, ale aj bioproduktom či ekodrogérii sa v poslednom období venuje čoraz väčšia pozornosť. Ľudia sa vracajú k svojim koreňom a bažia po prírodných zdrojoch. Aj preto je Biostyl z roka na rok populárnejší.

Návštevníci sa môžu tešiť na stánok e-shopu www.kozmetikabio.sk, ktorý prinesie kompletný sortiment stredomorskej biokozmetiky od produktov pre tvár, telo, vlasy či pre ústnu hygienu. Prírodné deodoranty bez hliníku z dielne značky RaE zas pomôžu s nepríjemným zápachom potu bez ohrozenia lymfatického systému a prirodzenej termoregulácie tela. V Biosvete nájdete všetko od bezlepkových potravín cez prírodnú kozmetiku až po eko drogériu.

Foto: Interbeauty

E-shop www.zdravecukrovinky.sk milovníkom cukru dopraje sladkú nádielku dobrôt, ale bez kalórií. Ochutnať môžete aj Caféziu – kávu s kofeínom bez vedľajších účinkov s prímesou bylín, ktoré pomáhajú k úľave od bolestí kĺbov, zlepšujú trávenie, koncentráciu a prispievajú k podpore imunitného systému. Vyskúšať môžete aj kórejský ženšen, ktorý sa už tisícročia v Ázii používa na dosiahnutie dlhovekosti a skvelej psychickej i fyzickej kondície.

Svoj priestor dostanú aj odborníci, ktorí sa podelia o svoje dlhoročné skúsenosti z rôznych oblastí. Ľubica Kuttnerová vás naučí, ako si urobiť vlastný jogurt s významnými probiotickými baktériami. Elena Vajsabelová prezradí viac o kurkuminoidoch, ktoré podporujú imunitu, trávenie a liečia pečeň a s ňou súvisiace ochorenia. Jana Hrinková sa zas ponorí do problematiky acidobázickej rovnováhy a zásaditej starostlivosti o telo. V rámci programu sa však dozviete aj to, ako si chrániť srdce, rýchlo sa zbaviť okuliarov či liečiť chrbticu alebo bolesti hlavy.

…zdravá duša

Pôvodný význam slova ezoterika znamená tajnú náuku pre zasvätených, ktorá slúži k získaniu zdravia, šťastia a sebapoznania. Na veľtrhu Esoterika sa dostanete k zaujímavej literatúre pre duševný rozvoj, rôznym kameňom, kartám či náramkom. Návštevníkov však poteší najmä zaujímavý a pútavý program.

Foto: Interbeauty

Zástupcovia občianskeho združenia Bhakti Marga Slovensko naučia záujemcov jednoduché meditácie, ktoré pomôžu upokojiť myseľ, rozvinúť vnútornú rovnováhu a prežívať viac lásky v každodennom živote a vzťahoch. Tieto jednoduché techniky sú skvelé pre začiatočníkov a každého, kto žije v neustálom strese. Štefan Richtarík načrtne vo svojej prednáške tému negatívnych a pozitívnych energií v prírode a ich dopad na ľudí. Alena Wagnerová sa ponorí do tajov liečivých zvukov, Daniel Krupaji Máčovský zas predstaví starobylé jogínske techniky pôsobiace na zlepšenie všetkých úrovní nášho života.

V rámci programu však okrem iného zistíte aj viac o mexickom čarodejníctve, účinkoch esenciálnych olejov, numerológii, veštení z palmových listov, viere, intuícii či hľadaní ďalších odpovedí na večné otázky.

 

Celý program a ďalšie informácie sú k dispozícii na webovej stránke www.incheba.sk.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.