Hrôzostrašné nadprirodzené filmy, rodinné strašidelné komédie, alebo napínavé hororové thrillery. Vyber si z veľkého zoznamu strašidelných filmov, ktoré stoja za pozretie a nabudia v tebe tú správnu spooky atmosféru! Nezabudni na popcorn, bav sa!

NADPRIRODZENÉ

ANNABELLE

John venuje svojej manželke Mii bábiku, zberateľský kúsok do jej kolekcie. Skupina satanistov sa vkradne do ich domu, no našťastie stihnú zavolať políciu, ktorá jednu zo satanistov zastrelí. Žena tak umiera v náručí s bábikou, ktorú venoval John Mii a vtisne do nej svoju dušu, ktorá je zapredaná diablovi.

BIRDBOX

V postapokalyptickom filme sa matka snaží dopraviť svoje deti do bezpečného úkrytu. Po tom, čo svet napadnú tvory, na ktoré keď sa pozriete, buď spáchate samovraždu alebo zošaliete, sa rozhodne Malorie vydať so svojou rodinou za úkrytom, ktorý údajne existuje.

IT (TO)

Keď v malom mestečku začnú miznúť deti, skupina tínedžerov sa rozhodne konať. To ešte ale nevedia, že sa zmiznutia môže démonický klaun, ktorý deti unáša a požiera.

JESSABELLE

Jessabelle je po tragickej nehode, pri ktorej zomrel jej snúbenec nútená presťahovať sa k otcovi do domu, kde vyrastala, pretože ostala dočasne na vozíku. V jej izbe pod posteľou nájde staré nahrávky, ktoré pre ňu nahrala jej mama ešte pred smrťou. Pomaly sa začína dozvedať, že Jessabelle je úplne niekto iný, ako ona.

PARANORMAL ACTIVITY 

Nadprirodzená hororová séria filmov, ktorá sleduje obyvateľov domu nainštalovanými kamerami. Noví vlastníci domu majú nepríjemný pocit, že s domom nie je niečo v poriadku, preto nainštalujú kamery po celom dome, aby si vedeli pozrieť nahraté záznamy. Objavia však skryté zlo, ktoré ich začne nebezpečne prenasledovať.

SINISTER

Rodina sa po presťahovaní pomaličky zabýva v novom domove. Otec objaví v podkroví zvláštne filmové pásy, na ktorých sú nahrané vraždy, pri ktorých figuruje vždy tá istá znetvorená postava.

THE CONJURING (V ZAJATÍ DÉMONOV)

Strašidelný príbeh, ktorý má aj druhý diel. Je to jeden z najdesivejších hororov, ktorý je plný démonov, nadprirodzena a nečakaných momentov, pri ktorých sa doslova po.. od strachu.

THE NUN (MNÍŠKA)

Mladučká mníška musí odcestovať do kláštora v Rumunsku s kňazom, aby zistili, čo sa v starom opáctve deje. V kláštore už ale dávno nie sú mníšky, skrýva sa tam len bytosť priamo z pekla.

THE SILENCE (TICHO)

Po tom, čo sa rodina dozvie, že mesto napadli neznáme stvorenia, rozhodnú sa vycestovať ďaleko do lesov, aby sa pred nimi ukryli. Cesta do úkrytu bude ale oveľa náročnejšia, ako čakali.

RODINNÉ

GHOSTBUSTERS (KROTITELIA DUCHOV)

Gang plný nebojácnych báb sa vydajú naháňať duchov. Film s hviezdnym obsadením, pri ktorom sa skvelo nasmeješ.

HARRY POTTER

Bez tohto nie je Halloween Halloweenom. Bez debaty!

HOCUS POCUS

Úplná halloweenska klasika, ktorá nesmie v toto strašidelné obdobie chýbať!

HOTEL TRANSYLVANIA

Mavis a jej otec Drakula vedú úspešný hotel v Transylvánii, ktorý je prístupný len príšerkám. Do hotela sa náhodou pripletie človek, Jonathan, do ktorého sa Mavis zamiluje. V snahe zabrániť svojej dcére vzťahu s človekom sa snaží Dracula Jonathana vyhodiť z hotela.

MATILDA

Malé dievčatko Matilda sa dozvie, že má telekinetické schopnosti. Roztomilá komédia, pri ktorej sa zasmeješ.

SCOOBY DOO 

Legendárny tím, ktorí naháňa monštrá a bojuje proti nim. Animovaná aj hraná verzia, ktorá pobaví, aj nastraší.

THE ADDAMS FAMILY (RODINA ADDAMSOVCOV)

Hrôzostrašná a podivná rodinka je stará dobrá klasika, ktorá snáď nikdy neomrzí.

THE GOOSEBUMPS (HUSIA KOŽA)

Zach sa presťahuje so svojou mamou do malého mesta, kde sa okamžite skamaráti s Hannah. Zach ale o nedlho zistí, že jej otec je mierny blázon a vo svojom dome ukrýva pod zámkom niečo hrôzostrašné. Strašidelná komédia so skvelým Jackom Blackom v hlavnej úlohe.

THRILLERY

CARRIE

Carrie je obyčajné dospievajúce dievča, ktoré je vďaka svojej šialenej kresťanskej matke totálne odseknutá od sveta. Jedného dňa zistí, že je obdarená silnou telekinézou a rozhodne sa pomstiť svojej matke a aj ľudom, ktorí ju celý čas šikanovali.

DON’T BREATHE (MUŽ V TEMNOTE)

Rocky v snahe zachrániť svoj život a život svojej malej sestry pred násilníckou matkou ju donúti, aby s jej priateľom Moneym a kamarátom Alexom vykrádali domy. Je to pre nich celkom jednoduché, keďže Alexov otec vlastní sbsku a všetky kľúče od domov, ktoré má na starosti má doma. Všetko sa však zvrtne, keď sa vkradnú do domu starého slepého pána, ktorý skrýva vo svojej pivnici niečo desivé.

GET HOME SAFE MA (MAMA)

Študenti poprosia staršiu dámu na pumpe, aby im kúpila alkohol. Táto záhadná dáma im ponúkne aj svoj vlastný dom na párty, pretože nemajú miesto, kde by sa zabávali. Z perfektnej hostiteľky, ktorá svojim hosťom dopraje všetko, na čo pomyslia, sa stáva šialenou vo chvíli, keď sa študenti rozhodnú, že k nej už nebudú chodiť.

GET OUT (UTEČ)

Rose pozve svojho nového priateľa Chrisa, aby sa zoznámil s jej rodinou cez víkend v ich rodinnom sídle. On si ale od začiatku všimne, že s rodinou niečo nie je v poriadku. Začína sa dozvedať, že celá jej rodina je plná zvrátených psychopatov.

HEREDITARY (PREKLIATE DEDIČSTVO)

Po šokujúcej smrti malej Charlie sa začínajú diať podivné udalosti. Rodinu totiž prenasleduje nechutný osud, ktorý sa začína pomaly napĺňať.

JENNIFER’S BODY (POZOR, HRYZIE!)

Stredoškolská študentka Jennifer sa náhodne zapletie po koncerte k rockovej kapele, ktorá chystá satanistický rituál. Rituál však nedopadne podľa plánov a Jennifer posadne démon, ktorí pojedá ľudí.

MIDSOMMAR (SLNOVRAT)

Vzťah Dani a Christiana už stroskotal. Christian odchádza na výlet so svojimi kamarátmi do švédskej dedinky a v ľútosti sa rozhodne zobrať aj Dani. Mladý párik si užíva príjemnú dovolenku, pokým neodhalia, že ľudia okolo nich sú zvrátená sekta.

SPLIT (ROZPOLTENÝ)

V Kevinovi sa skrýva 23 rôznych osôb. Každú chvíľu sa má objaviť ďalšia, posledná. A tá bude najhoršia. Na to, aby sa posledná osobnosť prejavila, unesie tri dievčatá.

THE PERFECTION (DOKONALOSŤ)

Bývalá nádejná muzikantka sa stretne so svojimi starými učiteľmi a zistí, že majú novú úspešnú žiačku. Rozhodne sa konať. Film na neskutočný zvrat, ktorý nebudeš absolútne čakať.

THE PURGE (OČISTA)

Na 12 hodín máš povolené spáchať hocijaký trestný čin. Aj ten najhorší. Musíš len sám prežiť túto hrôzostrašnú noc.

THE ROOMMATE (SPOLUBÝVAJÚCA)

Sara zatiaľ netuší, že z obyčajnej spolubývajúcej sa vykľuje posadnutá vrahyňa, ktorá len túži mať kamarátku na celý život. Aj keby má preto zabíjať každého, kto jej príde do cesty.

US (MY)

Extrémne psycho film, ktorého dej by si netipovala ani vo sne. Adelaide si prichádza užívať dovolenku so svojou rodinou do domu, kde trávila ako malá leto. Horor sa začína vtedy, keď ich v noci napadne rodina, ktorá vyzerá presne rovnako, ako oni.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.