instagram/madamelena_

Rok 2021 ti toho prinesie viac, než rok 2020. Pripravili sme si pre teba veľký horoskop toho, čo ťa čaká v roku 2021. Nájdeš v ňom veci, na ktoré sa môžeš tešiť, čo máš očakávať od lásky a čo musíš urobiť pre to, aby si bola zdravá.

Baran

V roku 2021 sa môžeš tešiť na to, že do tvojho chaotického života príde harmónia a rovnováha. Budeš mať dobré podmienky na to, aby si si splnila všetko, čo si si na začiatku roku stanovila. Ak sa nič nepokazí, budeš na konci roku veľmi šťastná.

Od lásky môžeš očakávať tento rok veľa emócií. Naučíš sa prijať svoje skutočné pocity a neskrývať to, čo cítiš. Budeš zraniteľná, no budeš sa cítiť dobre.

Pre dobrú imunitu by si mala začať chodievať viac von. Vďaka tomu získaš vitamín D a všetky vírusy ťa budú obchádzať.

Býk

Tento rok sa môžeš tešiť na to, že budeš robiť rozhodnutia, ktoré sama chceš. Rok 2021 ťa tiež naučí byť zodpovednejšou, pretože sa budeš musieť rozhodovať o veciach, ktoré zmenia tvoj život od základov.

Od lásky môžeš očakávať zlyhanie. Často sa budeš cítiš zle, nemilovane a menejcenne. Napriek tomu ťa to však nesmie zastaviť na tvojej ceste za partnerom.

Pre zdravé telo by si sa mala viac hýbať. Vyskúšaj min. dve hodiny pohybu za týždeň. Nie je to veľa, no na začiatok ti to bude stačiť a tvoja kondička sa zlepší.

Blíženci

V roku 2021 sa môžeš tešiť na to, že budeš cestovať viac, než minulý rok. Si energetická žena, ktorá neobsedí na jednom mieste, preto túto zmenu rada uvítaš. Zažiješ veľa zážitkov, ktoré ťa duchovne obohatia.

V láske budeš mať šťastie. Konečne odhodíš všetky zábrany a budeš sama sebou. Pred partnerom (aj priateľmi) sa budeš správať autenticky a nebudeš sa hrať na nikoho iného. Vďaka tomu sa oslobodíš od masiek, ktoré si doteraz nosila.

Pre silnú imunitu by si mala začať jesť viac zeleniny a ovocia. Počas sviatkov si sa tomu vyhýbala, no od nového roka svoje telo nezanedbávaj.

Rak

Tento rok sa ti otvoria dvere, o ktorých si ani nedúfala. Môžeš sa tešiť na to, že si splníš jeden z tvojich najväčších snov. Budeš však musieť opustiť svoju komfortnú zónu, pretože v pohodlí sa nič zaujímavé neudeje.

Od lásky môžeš tento rok čakať spontánnosť. Buď otvorená všetkým bláznivým nápadom, ktoré ti tento rok niekto navrhne, pretože nikdy nevieš, kde môžeš naraziť na svoju spriaznenú dušu.

Aby si mala zdravé telo, navštevuj pravidelné prehliadky. Vďaka tomu budeš vedieť, čo môžeš od svojho tela očakávať a či si úplne zdravá. Aj keď si myslíš, že na tom nezáleží, nepodceňuj to.

Lev

V roku 2021 sa môžeš tešiť na to, že budeš mať nevyčerpateľnú energiu. V práci budeš podávať vynikajúce výkony, zlepší sa tvoja finančná situácia a budeš si môcť dovoliť veci, po ktorých už dlho túžiš. Tento rok bude pre teba hviezdny.

Od lásky môžeš očakávať komplimenty. Tento rok ťa budú všetci chváliť, obdivovať a milovať. Zažiješ to najkrajšie obdobie zamilovanosti.

Pre zdravie by si mala zaradiť do svojho denného programu beh. Silové tréningy ťa nebavia, preto by si mala začať s kardiom. Vďaka nemu budeš trochu otužilá a nebudeš mať problém chodiť po schodoch.

Panna

Tento rok pre teba bude chaotický. Budeš sa snažiť dodržiavať svoju štruktúru a plán, no veci sa budú zakaždým meniť. Môžeš sa však tešiť na to, že ťa to naučí veľa iných vecí a staneš sa tak flexibilnou. Nebudeš dbať na pravidlá a nebudeš sa stresovať z toho, keď sa ti zmenia plány.

Láska nie je samozrejmosť. Mala by si to pochopiť čo najskôr, inak môžeš o lásku prísť. Uvedom si, že všetko v tvojom živote je zázrak a buď za to vďačná.

Aby si mala zdravé telo, v roku 2021 sa vyhýbaj spracovaným potravinám. V novom roku by si mala obmedziť vysmážané jedlá, pretože ti to zaťažuje trávenie a potom sa nemôžeš hýbať.

Váhy

V roku 2021 sa môžeš tešiť na to, že sa konečne odsťahuješ. Bude to rok, ktorý ťa veľa naučí a otvorí ti dvere nezávislosti. Tvojou najväčšou túžbou je preskúmať svet, čo sa ti z časti aj podarí.

Od lásky môžeš tento rok očakávať vzrušenie. Zažiješ veľa vášnivých nocí, na ktoré budeš ešte dlho spomínať. Nezabúdaj však, že v prvom rade musíš byť zodpovedná.

Tvoje zdravie bude na začiatku roku slabé, no keď prekonáš chrípku, budeš mať znovu veľa energie. Mala by si sa o seba lepšie starať a piť bylinkové čaje počas celého roka, nie vtedy, keď už chorá si.

Škorpión

Tento rok sa môžeš tešiť na to, že budeš slobodná. Nemusíš zostať celý rok single, no rozhodne objavíš krásu slobody v myslení a v názoroch. Nebudeš sa dívať na to, čo si o tebe myslia ostatní, budeš sa sústrediť len na seba.

Od lásky môžeš očakávať vyhorenie. Už dosť dlho si sa trápila a bola single. V tomto roku ťa to bude mrzieť, tak sa rozhodneš, že zmeníš všetky plány. Lásku hľadať nebudeš, môžeš tak zostať single, no ak príde, nepustíš ju a budeš vo vzťahu stále.

Pre dobré zdravie by si mala spať minimálne 8 hodín. Tvoj najväčší problém je spánok, preto by si ho mala v roku 2021 zlepšiť. Obmedz tiež sociálne siete a televíziu.

Strelec

V roku 2021 sa môžeš tešiť na to, že sa zlepšíš v trpezlivosti. Vždy vidíš v novom roku dôvod na to, aby si začala odznovu. Začneš sa hľadať, znovu objavovať svoje dobré vlastnosti a budeš viac pokorná. Vďaka tomu ťa ľudia uvidia v inom svetle, ktoré im pomôže veľa vecí (o tebe) pochopiť.

Od lásky môžeš očakávať sebelásku. V tomto roku sa zamiluješ do seba. Naučíš sa milovať svoje telo, objavíš svoje silné stránky, vylepšíš si tie zlé a budeš na seba pyšná.

Mala by si sa naučiť spomaliť. Žiješ chaotický život, čo tvojmu zdraviu neprospieva a často bývaš chorá. V roku 2021 by si sa mala naučiť viac oddychovať, pretože rýchle tempo nemôžeš mať celý život. Vyhorela by si.

Kozorožec

Tento rok sa môžeš tešiť na to, že budeš úspešnou. Si so sebou spokojná, no stále vieš, že sa môžeš zlepšovať. Rok 2021 ti dá na to priestor a vďaka tomu v sebe objavíš skrytý talent. Všetci ťa budú poznať a do života ti to prinesie nových ľudí.

Láska ťa tento rok naučí milovať bez pochybovania. Prestaneš sa pred ľuďmi uzatvárať a začneš im dôverovať. Rozhodne to bude ťažké, no na konci roka za to budeš vďačná.

V zdraví by si sa tento rok nemala zanedbávať. Staraj sa o svoje telo, často navštevuj wellness (ak to pôjde), dopraj si zdravé jedlo a často medituj. Budú sa diať zázraky.

Vodnár

V roku 2021 sa môžeš tešiť na to, že nebudeš mať žiadne očakávania. Minulý rok si bola veľmi naivná a od ľudí si toho veľa očakávala. Tento rok budeš mať nulové očakávania, preto ťa budú tešiť všetky maličkosti.

Od lásky môžeš očakávať v roku 2021 splnenie najväčšieho sna. Možno to nebude tvoj frajer, no jedna osoba ti splní želanie, ktoré máš už veľa rokov. Tento rok bude tvoj obľúbený.

V zdraví to nebude také veselé, pretože budeš mať oslabenú imunitu. Na to, aby sa ti imunita zlepšila, musíš užívať vitamín C, vitamín D a jesť dostatok všetkých živín. Nemusíš jesť úplne zdravo, no nemusíš jesť celý týždeň len nezdravo.

Ryby

Tento rok ťa poteší v tom, že konečne nájdeš vyrovnaný život. Doteraz si sa len hľadala a nevedela si, aký je tvoj životný cieľ. V tomto roku objavíš svoje šťastie a nájdeš si niečo, čo ťa skutočne baví.

Od lásky môžeš očakávať zmenu. Možno sa s tebou tvoj partner rozíde, možno ťa požiada o ruku, alebo si nájdeš partnera (ak si single), ktorý bude k tebe konečne úprimný. Bez ohľadu na to, čo to bude, ti to zmení život a budeš prekvapená.

Tvoje zdravie bude veľmi oslabené, no našťastie nebudeš vôbec chorá. Môže to byť spôsobené častými zmenami nálad a stresom. Začni čítať veľa kníh, pretože ti pomôžu znížiť stres. Taktiež by si mala prestať jesť čokoládu, pretože kvôli nej máš na pokožke červené fľaky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy