Nový mesiac so sebou prináša aj zmenu ročného obdobia. Čo ťa čaká počas nasledujúcich dní? Horoskop na jún ti to odhalí.

Baran

Život

V júni môžeš očakávať zlepšenie vo všetkých vzťahoch, ktoré máš. V práci si budeš skvelo rozumieť s kolegami a doma konečne zavládne pokojná atmosféra. S nikým sa nebudeš hádať. Jún bude pre teba šťastným mesiacom, tak si ho poriadne uži.

Láska

Vo vzťahu sa nemusíš ničoho obávať. Žiadny neprajníci nie sú v okolí, preto sa nestane nič zlé. Ak si single, zameraj sa na to, aby si si tento mesiac vzťah už našla. Odhoď svoju hanblivosť a vyskúšaj naše rady. Nebudeš tak počas leta sama.

Zdravie

Tvoje zdravie ťa potrápi. Zamerať by si sa mala na svoju postavu a začať na nej pracovať. Pamätaj, že hlad je iba prezlečený smäd, a snaž sa jesť menej než zvyčajne.

Býk

Život

Počas júna by si mala ku všetkému pristupovať s humorom. S ním ide život o čosi ľahšie, preto keď budeš mať  nadhľad, problémy ťa nebudú zožierať. Totižto, počas júna sa ich môže objaviť viac, tak by si mala byť opatrná.

Láska

Vo vzťahu zostane všetko bez zmeny. Nemusíš sa báť toho, že by ti hrozil rozchod, to sa nestane. Skôr máš bližšie k rutine a stereotypu. Ak si nezadaná, ani tento mesiac sa to nezmení. Venuj sa viac kamarátom, tí sú tu pre teba vždy a možno si to dosť nevážiš.

Zdravie

V oblasti zdravia by si sa mala zamerať na pobyt na čerstvom vzduchu v prírode. Počas tohto mesiaca chodievaj často von, aby si zbierala energiu z toho pokoja, ktorý v lese je.

Usmievavá žena
zdroj: Pexels/Artem Beliaikin

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3 4 5 6
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.