instagram.com/svatbanaprvnipohled

Slovenská verzia svadby na prvý pohľad skončila, ale diváci nemusia byť smutní. Televízia Markíza totiž bude vysielať českú verziu tohto experimentu. Či páry budú prežívať podobnú lásku ako naše dvojice Milan s Terezkou a Diana s Michalom alebo sa rozídu ako Adam a Veronika, je zatiaľ nejasné, ale všetko začne už tento piatok alebo už teraz na VOYO

Experiment, kde odborníci podľa DNA a rôznych testov spoja dvoch ľudí, ktorí majú dokonalú kompatibilitu, spojil aj ďalšiu dvojicu. Natália je pôvodom z Ukrajiny, má 23 rokov a pracuje ako zubná asistentka. Miluje športovanie a meditáciu. Ako sa sama vyjadrila: “Potrebujem staršieho chlapa, s ktorým sa budem cítiť v bezpečí a nebudem sa musieť na nič hrať.”

Odborníci teda k nej vybrali o 13 rokov staršieho Františka, dobrodruha, neposedného podnikateľa. Ten svoju budúcu manželku opísal takto: “Túžim po žene, ktorá bude zdieľať túto radosť so mnou, ktorá bude mať podobné záujmy, ale zároveň aj niečo svoje, čomu sa bude môcť venovať sama.”

František daroval svojej snúbenici pred svadbou aj malú pozornosť v podobe fotoaparátu, ktorý nevestu dostal: “Vynález pre zastavenie času, ktorý ti pomôže aj v čase cestovať.” Natália vôbec nečakala takýto darček a nadšená ho okamžite vyskúšala.

Ale až pri obrade pochopili, že chémia medzi nimi naozaj funguje. Pri predstavovaní ženícha a nevesty, oddávajúci povedal jednu zaujímavú vec: “Vie len, že by mal byť spojený s krásnou milujúcou ženou a troma deťmi.”

To Natáliu poriadne prekvapilo, ale potom prišiel zvrat: “Raz by chcela do svojej rodiny priviesť presne 3 deti. Žeby to bola náhoda? Určite nie,” skonštatoval oddávajúci a Natálka sa rozplakala od dojatia. Svadba pokračovala a v ďalších častiach uvidíme, či manželstvo bude medzi Natáliou a Františkom fungovať.

Podľa hostí sa ale k sebe veľmi hodia, dokonca vraj vyzerajú ako Barbie a Ken. Čo povieš na tento pár ty? 

Zdroj: voyo.markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News