Instagram/sussexroyal, vancityreynolds

Verila by si tomu, že aj z nevinného rande naslepo môže vzniknúť skutočná láska? O to viac je to netradičné, ak ide o mediálne známych ľudí. Portál Bright Side prezradil, ktoré známe celebrity našli svoju lásku vďaka tomu, že im napríklad niekto dohodil rande.

Aký máš ty vzťah k rande naslepo? Veríš tomu, že by si si takýmto spôsobom mohla nájsť lásku svojho života? Alebo si s tým človekom musíš predtým písať, aby ste sa viac spoznali?

Princ Harry a Meghan Markle

Harry a Meghan sa stretli prvý raz v júli 2016 a zoznámil ich spoločný priateľ na rande naslepo. Predtým o sebe veľa nevedeli a Harry priznal, že bol príjemne prekvapený, keď vošiel do miestnosti a uvidel ju.

A vidíš, kam to dotiahli. Len nedávno oznámili správu o tom, že Maghan nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko. Na posledných záberoch vidieť, ako sa jej bruško pekne črtá pod šatami. 

Blake Lively a Ryan Reynolds

Toto nebolo také typické rande naslepo, no ten príbeh je o to krajší. Prvýkrát sa stretli na dvojitom rande, pričom Blake bola s iným chlapom a Ryan s inou ženou. Keď sa však stretli, hneď medzi nimi preskočila iskra.

V roku 2012 sa dvojica zosobášila a v živote im robia radosť ich tri spoločné deti. Manželia majú medzi sebou krásny vzťah plný humoru. Pamätáš sa, keď Ryan zverejnil najtrápnejšie fotky svojej ženy a urobil tak práve na jej narodeniny?

Chris Hemsworth a Elsa Pataky

Chrisa a Elsu zoznámil ich spoločná trénerka, ktorá im pomáhala s ich nárečím. Na spoločných sedeniach im rozprávala o tom druhom, až kým im nebavila prvé rande. Dvojica si najskôr zavolala a následne sa stretli.

V roku 2010 sa vzali a majú spolu tri deti. Momentálne žijú v Austrálii a len pred pár dňami zožali kritiku fanúšikov za to, že si užívali párty bez toho, aby dodržiavali opatrenia. V skutočnosti však bolo všetko inak.

Emily Blunt a John Krasinski

Emily a John sa dali dokopy vďaka herečke Anne Hathaway, ktorá ich zoznámila a dodnes sú všetci traja veľmi dobrými priateľmi. Manželmi sú už od roku 2010 a vychovávajú spolu dve deti. John dodnes žartuje, že Emily si vzal len preto, že nedostal Anne.

Meghan Trainor a Daryl Sabara

Speváčka Meghan Trainor našla svoju lásku tiež vďaka známej herečke. Svojich blízkych sa neustále pýtala, či nepoznajú chlapa, s ktorým by mohla chodiť. Až raz jej Chloë Grace Moretz povedala, že pozná toho najmilšieho chlapa na svete, Daryla.

V roku 2018 sa vzali a len pred necelým mesiacom sa im narodil ich prvý spoločný synček, ktorý dostal meno Riley.

Zdroj: Bright Side

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News