unsplash.com

Každý má určité veci, ktoré ho hneď naštvú. Niektorí neznášajú, keď nemajú veci pod kontrolou, zatiaľ čo iní sa zaoberajú príliš veľkou zodpovednosťou. Niektorí sú zase veľmi citliví na veľmi hlasnú hudbu, iným to vôbec neprekáža. Pravdepodobne si si všimla, že máš svoje dôvody, čo ťa naštve alebo ti vie zmeniť náladu. Vedela si, že to môže mať súvis s tvojím znamením?

Existujú určité veci, ktoré môžu ovplyvniť tvoju náladu práve na základe tvojho znamenia. Zisti viac o tom, ktoré veci ťa naštvú a zmenia tvoju náladu.

Baran

Najviac ťa dokáže nahnevať, keď veci nejdú tak, ako si želáš. Je to hlavne preto, lebo v mnohých veciach máš iný názor ako ostatní ľudia. Pokús sa trochu oddýchnuť a dôverovať aj svojej intuícii.

Býk

Keď nemáš plán, na vyriešenie novej situácie. Séria nových udalostí a zmien ťa môžu vykoľajiť z tvojej rutiny, pretože nikdy nevieš, čo príde.

Blíženci

Naštve ťa najmä to, keď niečo hovoríš a nikto ťa nepočúva. Vždy je to nepríjemné, no teba to dokáže obzvlášť nahnevať, pretože komunikácia je pre teba kľúčová.

Rak

Si zúfalá, keď nemôžeš pomôcť ľudom. Si rozrušená, nemôžeš sa sústrediť na nič iné. Ale pamätaj, že niekedy nemôžeš pomôcť všetkým.

Lev

Keď ti niekto nedostatočne prejavuje pozornosť. Ako lev vieš veľmi dobre, ako si získať ľudí a ich pozornosť, no veľmi ťa vytáča, keď ťa niekto nevníma.

Panna

Si naštvaná, keď ťa niekto obviní z toho, že klameš. Ako panna si veľmi úprimná nemáš rada lož, si sklamaná, ak ťa niekto obviní z toho, že to nie je pravda.

Váhy

Veľmi ťa naštve, ak je niekto veľmi organizovaný. Máš svoju vlastnú rutinu, ktorú nechceš meniť, preto ťa veľmi rozčuluje, ak ťa niekto chce meniť.

Škorpión

Naštve ťa, ak niekto priveľmi žiarli. Najmä ak je to tvoj priateľ alebo blízka rodina. Uisti sa, že má tvoju dôveru a nech aj on tebe dôveruje.

Strelec

Nenávidíš nudu. Si dobrodružná, potrebuješ viac adrenalínu ako normálny človek. Preto ťa rozruší, ak je niekto lenivý a nudný.

Kozorožec

Pocit toho, že si neproduktívna ťa dokáže veľmi naštvať. Máš v sebe oveľa viac, než len to, aby si sedela doma na zadku. Preto ťa rozčuľuje, ak nemôžeš nič robiť.

Vodnár

Rozčuľuje ťa osamelosť. Cítiš sa veľmi smutná, keď si osamelá, pretože si veľmi spoločenský človek. Potrebuješ mať okolo seba neustále veľa ľudí.

Ryby

Nedostatočná starostlivosť o telo. Máš rada svoje telo a vieš, že v ňom musíš žiť. Preto sa rada o tvoje telo aj staráš. Vyvedie ťa z miery, ak nemáš čas na to, aby si si našla chvíľku pre seba.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife