Baran:

Je to tvoj partner, ale zároveň aj tvoj najlepší priateľ. Môžeš s ním hovoriť o všetko a o ničom. S ním máš naozaj vzťah aký si nevidí v tejto dobe. Uisťujem ťa, že budeš stále milovaná.

Býk: 

Môžeš pri ňom vyjadrovať všetky pocity, ktoré cítiš. Môžeš mu dôverovať v akejkoľvek situácii a nemáš pocit, že ťa podvádza alebo klame. Stúpaš do oblakov,  keď si s ním.

Blíženci:

Je to tvoja veľká láska. Cítiš sa pri ňom ako špeciálna, ako iná a veľmi sama sebou. Ste zároveň aj najlepší priatelia, vášniví milenci a váš vzťah sa len prehlbuje.

Rak:

Po emocionálnej stránke ste veľmi rovnakí. Tvoja láska k nemu je tá istá, ktorú on cíti k tebe. Počúva ťa, pomáha ti a stará sa o teba. Vzťah s ním bude navždy upokojujúci.

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Hrdosť. Si veľmi hrdá na to, že môžeš byť práve s ním. Si aj hrdá na to, kto si ty a neexistuje nič, čo by vás rozdelilo. Milujete sa.

Panna: 

Tvoj partner ťa bezpodmienečne miluje. Môžno nemáš práve perfektný vzťah, ale na tom nezáleží. Cítiš sa úplne bezpečne a milovane. Chce sa o teba starať a to je to hlavné.

Váhy:

Táto osoba má niečo, čo ťa nesmierne priťahuje. Je to tvoj najlepší milenec, akého si mala, je to tvoj najlepší priateľ a aj starší brat, ktorého si vždy chcela. Vaša láska bude len prekvitať.

Škorpión: 

On je pre teba tá najlepšia osoba. Cítiš to. Chceš s ním precestovať celý svet, chceš s ním všetko zdieľať a smiať sa s ním. Je to tvoja spriaznená duša naveky.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Oživuje ťa a drží ťa na žive s tým pocitom, že žiješ a miluješ adrenalín. Táto osoba robí s tebou veci, o ktorých by si bola povedala, že ich nikdy neurobíš. Je to ten pravý.

Kozorožec:

Nehrá s tebou žiadne hry. To sa ti na ňom najviac páči. No ešte sa ti páči, že má s tebou dlhodobé plány a teba to ubezpečuje o tom, že bude všetko v poriadku.

Vodnár: 

Pre teba by tvoj partner spravil úplne všetko. To je aj jeden z dôvodov prečo ho miluješ. Vieš, že máš skutočného partnera o ktorého sa môžeš oprieť.

Ryby:

Tvoj partner je tvojou múzou. Je ten, o ktorom píšeš básne, piesne a príbehy. Nemôžeš vďaka nemu spávať  a celý deň ti behá po mysli. Vieš, že je ten pravý.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.