otec a syn

Máš priateľa, možno snúbenca, a uvažuješ o tom, aký otec bude? Vďaka týmto otázkam to môžeš zistiť. Ak si zvedavá, pusť sa do kvízu. Zistíš, či bude prísny alebo liberálny otec pre vaše deti.

Pri odpovedaní buď úprimná, aby si mohla odhaliť skutočnú pravdu.

Kto vo vašom vzťahu zaviedol pravidlá?

Pár na lúke - žena a dokonalý muž Pexels/Diego Rezende

Koľko času s tebou priateľ denne trávi?

Ako by si opísala vzťah, ktorý má tvoj partner ku deťom?

Bábätko s hračkou Pexels/Spencer Selover

Kontroluje ťa pri niečom?

Ako by sa zachoval tvoj partner v situácii, kedy by videl, ako ti niekto ublížil?

Ako vybrať meno pre bábätko Unsplash/Beau Keally

Hádky riešite...

O kontaktnej a rešpektujúcej výchove si priateľ myslí...

základ do života pre deti Unsplash/Jonathan Borba

Vďaka týmto 7 otázkam zistíš, aký bude tvoj partner ako otec: Si zvedavá?
TVOJ PARTNER BUDE PRÍSNY
Fíha. Odpovede v kvíze naznačujú, že tvoj priateľ má sklony k tomu, aby bol prísny otec. Väčšinou je to on, kto je v domácnosti dominantný a rozkazuje o tom, ako sa bude viesť domácnosť. Vždy musí mať posledné slovo a aj v posteli rád experimentuje a skúša niečo nové. Má jasne stanovené pravidlá a nebojí sa ich použiť (niekedy) proti tebe. Občas v ňom môžeš vidieť prvky starej výchovy, v ktorej by chcel vychovávať deti aj on. Je to však správne? Odpovedz si sama. Budeš matkou, ktorá musí dať deťom dostatok priestoru na prejavenie.
TVOJ PRIATEĽ BUDE LIBERÁLNY
Skvelé. Tvoje odpovede v kvíze prezradili, že tvoj partner má sklony k tomu, aby bol liberálny otec. Väčšinou necháva rozhodovanie na tebe a nestará sa ani do toho, akým štýlom vedieš domácnosť. Je rád, ak za niečo nemusí niesť zodpovednosť a ty si asi rada, že máš o všetkom prehľad. Nerád sa háda, preto v nedorozumeniach ustúpi a teba nechá vyhrať. Deti pri ňom nebudú mať žiadne pravidlá, skôr zažijú veľa zábavy a budú mať zážitky. Ty budeš matkou, ktorá bude musieť nastaviť pravidlá a zaviesť poriadok.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy