instagram.com/beyonce/katyperry

Aj známe osobnosti sú obyčajnými ľuďmi ako sme my a vo svojom voľnom čase sa venujú rôznym záľubám. Niekedy sú však oveľa zvláštnejšie, než by si možno čakala. Portály Bright Side a Elle informovali o divných činnostiach, ktorým sa naše idoly venujú.

Beyoncé

Beyoncé je vášnivou včelárkou. Vlastní dva úle a viac ako 80-tisíc včiel. Ročne vyrobí niekoľko stoviek pohárov medu. S touto vášňou začala kvôli alergiám jej dcér, ktorým práve med pomáha.

Katy Perry

Katy Perry sa rada hrá so svojimi vlasmi, no ešte radšej zbiera pramienky vlasov svojich celebritných kolegov. Pramienky vlasov Miley Cyrus alebo Taylor Swift dokonca zvykne nosievať so sebou v kabelke. Sama povedala, že je to bláznivé, ale úžasné.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio

Dvaja obľúbení herci sú dobrými kamarátmi aj v osobnom živote a venujú sa rovnakej záľube – keramike. Spoločne zvyknú tráviť aj niekoľko hodín a vyrábať rôzne keramické výrobky.

Taylor Swift

Taylor Swift obdarúva svojich najbližších na Vianoce vlastnoručne vyrobenými darčekmi. Rada využije staršie nepotrebné veci a premení ich na niečo nové. Zvykne napríklad vyrábať aj snežítka.

Johny Depp

Johny Depp má doma zbierku unikátnych bábik Barbie. Niektoré sú dokonca inšpirované známymi osobnosťami ako Beyoncé, Lindsay Lohan či hercov z High School Musical. Dáva si záležať predovšetkým na ich detailoch.

Angelina Jolie

Angelina Jolie pôsobí ako jemná žena, no jej záľubou je zbieranie nožov a rôznych dýk. Prvú dostala, keď mala asi 11 rokov a v rovnakom veku k tomu začala viesť aj svojho syna Maddoxa, ktorému sa to tiež zapáčilo.

Ryan Gosling

Že chlapi a ženské práce nejdú dokopy? Obľúbený herec Ryan Gosling sa vo svojom voľnom čase venuje pleteniu. Jeho najbližší teda môžu pod stromčekom očakávať napríklad ručne uštrikovaný šál.

Justin Bieber

Možno by si to na neho nepovedala, no Justin Bieber rád skladá Rubikovu kocku. Od detstva sa v tom zlepšil až natoľko, že poskladanie mu zaberie len pár minút.

Penelope Cruz

Sympatická herečka má skutočne zvláštnu záľubu – zbiera vešiaky. Ideálne v rôznych netradičných farbách či tvaroch. Vo svojej zbierke už má viac ako 500 kúskov.

Tom Hanks

Tom Hanks zbiera staré písacie stroje. Svoj prvý dostal, keď mal 19 rokov a dnes jeho zbierku tvorí viac ako 250 jedinečných kusov.

Zdroj: brightside.me & elle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News