Vážiť si samu seba

Už roky počujeme všade okolo seba, že je dôležité vážiť si samu seba a najviac sa milovať. Pre niektoré z nás sú to bezvýznamné slová, druhé sa tomu ešte len učia a sú aj také, čo to majú v sebe odmalička. Chceš vedieť ako si na tom ty?

Niekto ti zloží nečakaný kompliment. Ako budeš reagovať?

Po tom, ako dokončíš nejakú dôležitu úlohu, tak?

Pozývaš kamošov k sebe na večeru. Poprosíš ich, aby niečo doniesli?

Ideš na rande a tvoj nápadník po teba príde na škaredom a starom aute. Čo urobíš?

Tvoj ideálny muž je ...

Používaš telový krém po sprche či kúpeli?

Vážiť si samu seba: sú to pre teba len slová alebo životné motto? Otestuj sa a uvidíš
Kráľovná
Najviac na svete si vážiš samu seba. Nemáš najmenšie pochybnosti o tom, že si najlepšia a tak sa aj správaš. Je to fakt super, ale častokrát si ostatní ľudia kvôli tomu môžu myslieť, že si až príliš chladná a namyslená. Skús byť aspoň o kúsoček viac priateľská a celý svet bude patriť len tebe.
Hanblivka
Očividne ti absolútne nebude vadiť, keď ťa tvoj priateľ poprosí o zaplatenie jeho piva aj 5-krát za týždeň a kolegu v robote povýšia vďaka super nápadu, ktorý si vymyslela ty. Čo tak začať myslieť na seba a na to, čo je pre teba dobré? Časom si to všimnú aj ostatní a začnú si ťa konečne vážiť a nie využívať. Nezabúdaj, že si zaslúžiš len to najlepšie!
Jednotkárka
Strašne veľa od seba očakávaš, pretože vo všetkom chceš byť tá najlepšia. Ale táto tvoj snaha ti občas bráni užívať si život plnými dúškami, nemyslíš? Urči si priority, viac oddychuj a skús samu seba chváliť častejšie, naozaj máš na to dôvod.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy