Reálny život sa bez hádok nezaobíde, pretože názory ľudí sa odlišujú. Aj keď si myslíš, že s partnerom tvoríte najdokonalejší pár na svete, pohádate sa. A rozhodne nie iba raz. Myslíš si, že najlepšie sa udobruje v posteli? Vyskúšaj tieto milostné polohy, ktoré vám obom prinesú rozkoš.

Sviečka

Áno, myslíš si správne. Ide o sviečku, ktorú si ako malá robila v škole na telesnej. Pri tejto polohe do teba muž môže preniknúť extra hlboko, preto si ťa vychutná do sýtosti.

Začni tým, že sa dáš do tejto polohy a podoprieš sa rukami. Muž sa do teba dostane zvrchu. Pokiaľ by si mala problém udržať rovnováhu, môže ti pridržať nohy, ktoré by si pri akcii mala dať mierne dopredu. Keď do teba prenikne, pocítiš vrchol, aký si ešte nezažila. Pokiaľ by však táto pozícia bola pre teba nepríjemná a bolel by ťa krk, neboj sa to povedať partnerovi a skončiť.

Na stole

Na stole môžeš zažiť veľmi vášnivé milovanie. Základom však je, aby bola na stole deka alebo vankúš, inak to môže bolieť a na rozkoš môžeš zabudnúť.

Keď si pohodlne ľahneš na stôl, nohy môžeš mať voľne položené pozdĺž stola, no ak túžiš s partnerom po osviežení, môžeš si ich pritiahnuť k bruchu. Muž bude mať do teba pohodlný vstup a dokonca sa môže stať, že spoločne vyvrcholíte.

Hojdačka

Si na partnera po hádke nahnevaná a chceš mu to poriadne odplatiť? Zvoľ túto pozíciu, pretože v nej budeš dominantná ty. Mnohé ženy majú rady, keď môžu rozkazovať, ty nie? 

Tvoj priateľ by mal ležať na chrbte s pokrčenými nohami. Ty by si si na neho mala sadnúť obkročmo a rukami sa opieraj o jeho pokrčené nohy. Tempo udávaš ty, lebo si hore na partnerovi. Môžeš sa preto rozhodnúť, či budeš divoká a vášnivá alebo ho budeš mučiť pomalými pohybmi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.