Našu osobnosť ovplyvňuje veľa faktorov. Jedným z nich môže byť aj farba oblečenia. Možno o tom ani sama nevieš, no podvedome si vyberáš farbu oblečenia na základe toho, akú máš v daný deň náladu.

Akú farbu najčastejšie nosíš, takú osobnosť máš.

Biela

Ak je tvoja najobľúbenejšia farba biela, si plná nádeje a nikdy sa nevzdávaš. Všade kam prídeš, donesieš pozitívnu energiu a každého naplníš pokojom. K ľuďom okolo seba si otvorená a pred nikým nemáš tajomstvá.

Čierna

Naopak, čierna farba v sebe nesie smútok alebo depresiu. Zvyčajne si človek oblečie čiernu farbu vtedy, ak pociťuje zlú náladu alebo sa chce stiahnuť z pozornosti ľudí. Napriek tomu je čierna symbolom elegancie a hovorí sa, že s ňou nikdy nič nepokazíš.

Červená

Od dávnych čias je červená farba považovaná za výstrednú. Keď si oblečieš červenú, si pripravená niekoho zaujať a zviesť. Máš dobrú náladu a chceš, aby sa všetci v miestnosti dívali na teba. Červená predstavuje veľa energie a sily.

Ružová

Táto farba vyjadruje pozitívnu náladu, optimizmus a dobrý humor. Ak máš na sebe oblečenú ružovú farbu, chceš sa zabávať a myslíš len pozitívne. Keď ťa v tejto farbe uvidia ostatní, ihneď si povedia, že si milá a sympatická.

Žltá

Ak je tvoja obľúbená farba žltá, máš v sebe veľkú časť extroverzie. Nerada sa skrývaš a túžiš po tom, aby ťa poznal celý svet. Žltú farbu si väčšinou obliekajú mladí ľudia, ktorí túžia spoznávať rôzne krajiny a majú veľa snov.

Modrá

Podobne ako biela, aj modrá farba je znakom nádeje. Ak ju nosíš najradšej, dávaš okoliu poznať, že si so sebou spokojná a máš zdravé sebavedomie. Si priateľská a novým kontaktom sa nevyhýbaš.

Zelená

Táto farba predstavuje „nový život“. Keď ju máš na sebe, si pripravená začať novú kapitolu svojho života a všetko ostatné je zabudnuté. Máš rada prírodu a snažíš sa žiť ekologicky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.