Pár v mikinách

O tom, že v dnešnej dobe nie je randenie úplne easy, už asi vieš. Hlavne, ak máš čo-to za sebou a partnera nikde. A tak skúšaš online zoznamky či stretnutia s neznámymi mužmi, pri ktorých dúfaš, že by z toho mohlo niečo byť. Pozor však na varovné signály na rande, ktoré ti pomôžu predísť sklamaniu skôr, ako im dáš zbytočnú šancu.

Ak hneď na prvom stretnutí robí tvoj objav nejaké z nasledujúcich vecí, mala by si sa mať na pozore. Sú to varovné signály na rande, takzvané „red flags“, ktoré ti o ňom napovedia niečo viac. A zrejme sa ti to páčiť nebude.

Má narážky na tvoj vzhľad

Hneď na začiatku prehodí nejaký kompliment a počas rande z neho ešte párkrát vypadne nejaká narážka na tvoj vzhľad, ktorá by ťa (podľa jeho zmýšľania), mala potešiť. Ale kvôli čomu tu je? Chce ťa dostať len do postele, pretože sa mu páčiš? Hľadá si skutočný vzťah, ak sa viac pozerá na obraz?

Správa sa až príliš milo

Je to veľký gentleman a správa sa naozaj ukážkovo. Je milý, pozorný, hovorí o vzťahoch a budúcnosti vážne, dokonca sa ti priam podlizuje, aby si z neho mala dobrý pocit. No prečo tak tlačí na pílu? Je to zúfalec alebo psychopat, ktorý ťa bude prenasledovať?

Počas rande sa hrá s telefónom

Závislosť na telefóne je v dnešnej dobe priam bežná, ale sú situácie, kedy by mal ísť naozaj bokom. Najmä, ak chceš niekoho spoznať. Keď sa díva na svoj smartfón a tebe nevenuje pozornosť, už to niečo napovedá o tom, ako sa k tebe bude správať v budúcnosti. Možno aj to, že je to workoholik, ktorý na teba nebude mať čas.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating