Valentín sa blíži. Deň plný kvetov, dezertov, červenej farby, vyznaní lásky. Dobrá večera a… vášnivá noc. Buďme úprimné, len málo párov nevyužije tento sviatok aj k tomu, aby si dokázali lásku i v posteli. Je to taktiež príležitosť k tomu, aby sa bežný sex trocha viac okorenil. Ale ako na to? Tu je pár tipov, s ktorými ho rozhodne prekvapíš! 

Okoreň sex hraním role

Veľa párov miluje túto hru. Ak ste to ešte neskúsili, deň sv. Valentína je ten správny čas! Určite máte obaja nejaké tajné vášnivé sny o rolách. Upustite uzdu fantázie. Túži po aférke s chyžnou? Zožeň si kostým a prekvap ho!

Hudba

Tá zaručí skvelú atmosféru. Zostav rebríček sexy piesní a nechaj ich hrať v pozadí. Uvidíš, že až sa dostanete do postele, môže vám pomôcť s tempom.

Dezert v spálni

Kto povedal, že dezert musí byť na stole? Vezmi zmrzlinu, šľahačku či inú sladkosť do postele. A podávaj ju tam, kde bude zaručene chutiť obom.

Sex pred večerou

Pohár vína, večera, dezert a potom všetkom je telo unavené. Sex si užite ešte predtým, než sa pustíte do chutného jedla a šampanského. Zaručene vám bude chutiť oveľa viac!

Hotelová izba

Ak je to možné, vymeňte vašu spálňu za hotelovú izbu. V nej budete mať väčšiu príležitosť poriadne sa odviazať (a nehanbiť sa ráno pred susedmi). Už len pre to, že to nie je vaše typické „nudné“ prostredie.

 

Zdroj: cosmopolitan.com

Komentáre