youtube/SIMA Official

Nie každý oslavuje sviatok zaľúbených, lebo mnoho nielen párov, ale aj slobodných berie Valentín ako klišé. Je jedno, do ktorej skupiny patríš, dopraj si dávku lásky z hudby, ktorú zostavila Ruka Hore z nominovaných hitov v Ruka Hore Awards za rok 2020. Vďaka nim budeš pamätať na lásku každý jeden deň, nie iba ten valentínsky.

Sima – LOVESONG

Čím iným začať tento výber skladieb, ktoré sa hodia za závesy tvojej spálne… ako skutočným “Lovesong”-om? Ide pochopiteľne o Simin track z jej minuloročného EP OMG, ktoré bolo celé nahraté len za 5 dní!

Erika Rein ft. Dano Kapitán – LAV SONG

Adepti na objav minulého roka? Aj týmto sa určite môže pýšiť mladučká Erika Rein a jej hosť na skladbe “Lav song” Dano Kapitán. Čo povieš na toto pomalé chytľavé RnB?

Majk Spirit – 11

Kedysi sme tu mali skladbu o tom, že “Ženy treba ľúbiť”… avšak teraz majú Majkove fanúšičky už nadobro smolu. Aj so zaľúbenou skladbou “11” totiž Majk prezentoval svoju lásku k Máši, s ktorou majú už aj malú dcérku Ariu. No zaručene sa roztopí na chvíľku tvoje srdiečku.

Emma Drobná ft. Separ – STRATÍM SA TI RÁNO

Prvý album Emmy Drobnej rozvíril vody slovenskej popmusic a podobný úspech zopakoval aj jeho nástupca. V trackliste sme dostali jedinú spoluprácu a to na pesničke “Stratím sa ti ráno” s featom od Separa. Takéto príbehy možno pozná veľká časť z nás, preto nám táto téma môže byť tak blízka!

Kali – ONA MÁ

Obľúbený Kali už spomínal, že po tom, ako má svoju šťastnú rodinku mu nepríde okej robiť songy o ženách na párty. Avšak dokázal sa na túto tému pozrieť z uhla tretej osoby a na svojom albume LEPŠÍ spravil ďalšiu chytľavú skladbu “Ona má”.

Zea ft. Milan André – HOLD ME

Slovenka, ktorá keď spieva, tak je to cítiť veľkou Amerikou. To môžme s pokojom prehlásiť o Zei, ktorej videoklip na skladbu “Hold me” spĺňa celú tú špecifickú atmosféru tohto singla. Emócie budú s tebou len tak lomcovať!

Veronika Strapková – KÝM ŤA MÁM

Rok 2020 patril aj druhej štúdiovke Veroniky Strapkovej. Skladbu “Kým ťa mám” venovala svojej polovičke, s ktorou prežívajú najkrajšie životné obdobie. Podľa nás môže tento zamilovaný song skrášliť aj tvoje chvíle, čo povieš?

Lea Danis – VŠETKO MÁŠ

Pre všetkých, ktorí potrebujú trochu viac lásky vydala Lea Danis svoju zaľúbenú pesničku “Všetko máš”, ktorej aj videoklip v sebe nesie veľké emócie. 

Tereza Mašková – O NÁS DVOU

Aby sme tu nemali len slovenské záležitosti, v Ruka Hore Awards môžeš hlasovať aj za interpretov a ich projekty zo susedného Česka. Svoju debutovú štúdiovku tento rok pripravila aj Tereza Mašková v podobe albumu ZMATENÁ. Nájdeš na ňom aj skladbu z roku 2019 s názvom “O nás dvou”. Do tohto výberu skladieb avšak rozhodne patrí!

Monika Bagárová ft. Natalii – LIKE

Pri našich susedoch ešte chvíľku zostaneme, pretože aj sestry Bagárové nás potešili svojou veľmi chytľavou spoluprácou, ktorá rozkýve tvoje boky. Monika Bagárová si na feat pozvala mladšiu sestru, ktorá vystupuje pod menom Natalii a spoločne im to na jednej skladbe skutočne seklo, čo poviete?

Slza – FOTKY

Aby sme tu však z Česka nemali iba dievčatá, pripájame aj vydarenú skladbu od známej kapely Slza. Má síce trošku letný vibe, avšak emócie v nej rozhodne nechábajú, preto táto vec nemohla chýbať ani v tomto výbere. Súhlasíš?

Moja Reč ft. Dano Kapitán – CHYBIČKY KRÁSY

Už sme spomínali krásny hlas Dana Kapitána. Na featuring sa ho minulý rok preto rozhodli prizvať aj chalani z Mojej Reči a to rovno dvakrát. Do našej dnešnej témy sa však hodí pesnička chybičky krásy, ktorá venovaná všetkým krásnym dievčatám. Pretože krásne ste naozaj všetky, každá originálna a jedinečná!

Katarína Knechtová ft. Adam Ďurica – TAKÍ SME

Skutočné vydarenú kombinácia známych hlasov našej slovenskej popmusic priniesla pesnička “Takí sme” od Katky Knechtovej a Adama Ďuricu. Emócie v nej rozhodne nechýbajú, preto sa nimi môžeš nechať pohltiť aj ty!

Majself – POŠLI MI NÁDEJ

Vírus nebol v uplynulom roku to jediné, čo sužovalo našu planétu. Skutočne prichádzala katastrofa za katastrofou, čím sa nechal inšpirovať Majself vo svojej silnej skladbe “Pošli mi nádej”. Nádej je totiž to jediné, čo veľa z nás počas uplynulých mesiacoch držalo pri živote. 

Tina – ČO AK

Najlepší návrat v oblasti našej domácej muziky? Na scénu sa totiž vrátila samotná Tina a to skutočne vo veľkom štýle. Popri niekoľkých spoluprácach vydala aj svoju vlastnú záležitosť, ktorá zožala naozaj veľký úspech. A v našom výbere určite chýbať nemôže!

Martina Schindlerová – DOKEDY

Návrat Tiny nebol tým jediným comebackom. Po mnohých rokoch sa totiž na scénu v plnej sile vrátila aj známa SuperStaristka Martina Schindlerová, ktorá hviezdila ešte vo vôbec prvej sérii tejto známej show. Páči sa ti jej nová tvorba?

Momo – KATARÍNA

Aby sme úplne nezabudli na raperov, tak ešte je tu jedna záležitosť, ktorá má tak obrovský náboj, že zimomriavky sú viac-menej zaručené. Ide o Momov track “Katarína”, ktorý venoval svojej milovanej snúbenici. Tento klip zároveň patrí medzi tie najlepšie, ktoré sme počas Momovej kariéry od neho dostali.

Peter Bič Project – STOJ

Obľúbená slovenská skupina Peter Bič Project urobila vydarený videoklip na skladbu “Stoj”, ktorá síce patrí ešte na ich album LABYRINT z roku 2019… ale videoklip vyšiel v 2020-tom, preto sme ho sem zaradili s plnou istotou. Páči sa ti?

Kristína – LUPEŇOVÝ SNEH

Ak chceš počúvať skôr niečo upokojujúce, tak odporúčame Kristínu. Vydala totiž projekt SNÍVANKY, ktorý sa môže páčiť poslucháčom bez ohľadu na vek. Ak však nevieš čo pustiť svojim potomkom… táto skladba s jemne vianočným podtónom bude určite jedna z najlepších možností.

Dominika Mirgová ft. Majself – ÚSMEV

Spomínaná Tina zahosťovala aj Dominike Mirgovej na jej albume NOAČO?, kde sa ocitla aj spolupráca s už takisto spomínaným Majselfom. Ich spoločná skladba ”Úsmev” tracklist Dominikinho albumu krásne uzatvára, a preto sme sa rozhodli ju zaradiť práve rovnako tak na záver nášho rozsiahleho výberu aj my.

Tak čo, ktorá z týchto našich starostlivo povyberaných skladieb je tvojím favoritom? Za skladby môžeš zahlasovať ešte do 10.marca na www.awards.rukahore.sk

Ak chceš počúvať pokope viac Love songov, nájdeš ich aj na spotify Ruka Hore. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating