aké je znamenie Váhy

Od 23. septembra do 22. októbra je obdobie, počas ktorého oslavujú Váhy. Určite máš vo svojom okolí niekoho v tomto znamením. Vieš, čo všetko by si mala o týchto ľuďoch vedieť a ako sa s k nim správať, aby si im neublížila? O tom všetkom si povieme.

Váhy sú vzdušné znamenie. Ako už názov napovedá, ide hlavne o nerozhodných ľudí, ktorí sa často dlhšie rozhodujú. Dôvodom je, že zvažujú všetky alternatívy a vyberajú tú najvhodnejšiu. Aké sú ich vlastnosti a ako sa správajú vo vzťahoch?

Akú majú osobnosť?

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že ide o veľmi úprimných, príjemných, súcitných, kamarátskych, empatických a pohodových ľudí. Na jednej strane bývajú často introvertmi, no na druhej potrebujú aj spoločnosť iných ľudí. Ale hlavne tých, ktorým už dôverujú, pretože ľudia v znamení Váhy majú problém otvoriť sa novým ľuďom.

Ľudia narodení v tomto znamení sú zväčša nekonfliktní, pretože nemajú radi násilie a skôr uprednostňujú harmóniu, priateľstvo a mier. Potreby ostatných neraz kladú pred tie vlastné, pretože túžia po tom, aby všetci okolo nich boli spokojní. Niekedy sa do vecí hrnú s veľkým nadšením, no to im nevydrží dlho a nedotiahnu svoje plány do konca.

Váhy a vzťahy

Bez vzťahov si nedokážu predstaviť svoj život. A nezáleží na tom, či hovoríme o partnerských, priateľských alebo rodinných. Ak niekoho pustia do svojho života, ponechajú si ho tam dlhý čas. Kvalita v tomto prípade prevyšuje kvantitu. Váhy sú verné, čestné a radi majú vo svojom živote vyváženosť, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať.

Váhy sú romantickým znamením, no po svojom boku uprednostnia rovnocenného partnera. Málokedy urobia prvý krok, čakajú to skôr od partnera. Radi sa ale nechajú rozmaznávať a majú tiež radi prekvapenia. Patria k znameniam, ktoré majú problém odísť zo vzťahu, aj keď prestáva byť funkčný.

Silné a slabé stránky

Medzi ich silné stránky patria nepochybne empatia, snaha pomôcť, vypočuť a cit pre spravodlivosť. Hovorí sa o nich, že sú rodenými vodcami, aj keď niektoré osoby to nechcú dať najavo. Kvôli tomu, že nechcú vyvolávať konflikty, často prikývnu aj na niečo, s čím nie sú spokojní, čo je zároveň ich slabou stránkou. Niekedy nedokážu povedať svoj názor a len s úsmevom prikyvujú.

Sedia tieto vlastnosti na ľudí narodených v znamení Váhy, ktorých poznáš?

Viac z kategórieHoroskopy