V živote prežívame rôzne skúsenosti, traumy, zážitky. Niektoré v nás zanechajú celoživotné stopy, niektoré postupne vymiznú alebo sa úplne stratia. Avšak často sa nám v tej chvíli stáva, že tieto udalosti nám vtedy nedávajú akýkoľvek zmysel… až prejde kopec času, medzitým prežívame ďalšie zážitky a na niktoré tie veci z minulosti aj zabudneme, nám niektoré kúsky života z našej minulosti zapadajú do seba.Väčšinou to príde samé alebo v časoch, keď si triedime myšlienky. Prijmeme zodpovednosť za to, čo sa deje v našich životoch. A je to najlepšie, čo môžeme urobiť. Naučila som sa prijímať život tak ako ide, prijímam to, čo mi dáva a púšťam to, čo mi nie je súdené. Nie vždy som takáto bola…často krát som v živote bojovala až do úplného konca až kým hlava pochopila, že strácam čas bojovaním.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com
My ľudia si šliapeme cestu života sami. Občas šliapneme vedľa alebo sa odkloníme z trasy, no o tom je život. Zákony života sú pre každého jasné, čo dávame, to dostávame. Aj to je jedna z vecí, ktoré ma život naučil a pre to dávam ľuďom lásku, úsmev či radu. Aj keď ma iní ľudia sklamali, avšak už nie preto, že od nich niečo očakávam ale len tak, nezištne, pretože mám z toho dobrý pocit a jednoducho to mám v sebe.

Keď som sa pred pár rokmi rozišla s priateľom, s ktorým som žila v jednej domácnosti, dlho mi trvalo, než som to prijala ale teraz už viem, prečo sa to stalo. A keďže štyri mesiace po našom dlhom partnerstve sa oženil a neskôr aj rozviedol. Ale ukázal mi krásne miesto na život a to som si od neho vzala, pretože aj z toho najhoršieho si treba zobrať to najlepšie. Stále tvrdím, že ľudí na našej životnej ceste nestretávame len tak.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com
Všetko v živote má svoj zmysel aj keď si to v  danej chvíli neuvedomujeme, s odstupom času nám z toho život poskladá skladačku sám. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.