Kto by chcel mať na krku sekeru, ktorá rozhoduje o všetkom a nedala by ti ani nachvíľku vydýchnuť. No schválne, tak asi nevyzerá ideálny vzťah, že? Ale existuje aj druhý extrém, kde sa radia všetci tí, ktorí zas prepáčia, dovolia, prispôsobia sa a urobia čokoľvek pre svoju milovanú polovičku. Jednoducho sú nenormálne tolerantní a submisívni. 

Po tichu nadávajú, kričia a sťažujú sa, lenže nikdy to nahlas nepovedia. Dokedy sa dá takto fungovať vo vzťahu, to je už na ďalšiu debatu. Dnes sme tu však pre niečo iné. Aby sme ťa zoznámili so znameniami, ktoré patria medzi najtolerantnejšie.

Baran

Vo svojej podstate je Baran optimistické a srdečné znamenie. Ak si myslíš, že by sa najradšej rozdal celému svetu, máš pravdu. A túto vlastnosť aplikuje najmä do vzťahov. Partnerovi dovolí takmer všetko. A kvôli tomu je mnohokrát zneužívaný.

Rak

Celý svoj život túži po láske, milovaní a potom to tu máme. Toleruje každý jeden prešľap, len aby opäť nebol sám. Pri Rakovi je teda jasné, prečo sa radí medzi najtolerantnejšie znamenia.

Je to však veľký paradox, pretože sa snaží o budovanie vlastného života. V tomto prípade sa to bude asi týkať len finančnej nezávislosti. Je to veľký pracant a každý šéf, ktorý ho spozná, nedá na neho dopustiť.

Panna

Hovorí sa, že Panna je viac logická, než citová či viac praktická, než romantická. Ozaj je to pravda? Zhodnime sa, že je to len na prvý pohľad. Na to, aby mohla vôbec existovať, potrebuje fungujúci vzťah.

Žije v domnienke, že fungujúci vzťah je taký, ktorý je založený na tolerovaní. Lenže všetko má svoje hranice. A tie ona prekračuje viac ako by sa patrilo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.