Filmy, kino a domáca večera vám ide s priateľom už "hore krkom"? Čo tak si spestriť a trošku okoreniť vzťah netradičným výletom. Tipy na originálne rande, ktoré si užije muž aj žena. Poď sa inšpirovať našimi nápadmi. Rande na strelnici Už dlhšie medzi vami panuje napätá atmosféra? Čo tak sa ísť odreagovať na verejnú strelnicu a vypustiť trošku pary. Na Slovensku máme viaceré verejné strelnice, jednou z nich je aj Hunter Club, ktorý sa nachádza v hlavnom meste. S priateľom si môžete zastrieľať z krátkych a dlhých zbraní na papierové aj kovové terče. Na toto rande nie je potrebné si urobiť zbrojný pas, avšak inštruktora za svojim chrbtom sa nezbavíte :-) . Rande na trampolíne O niektorých chlapoch sa hovorí, že sa z nich v dospelosti stali také „veľké deti“. Ak tvoj frajer tiež patrí do tejto skupiny, tak ho neváhaj zobrať do Jump arény. K dispozícii budete mať 27 trampolín, môžete si vyskúšať smečovanie, skok z veže do airbagu alebo do penovej jamy. Určite ho skákanie po trampolínach rozveselí, najmä keď sa ti bude snažiť dívať priamo do očí. No či mu to aj vyjde, je otázne, predsa len chlapom občas uchádza zrak aj trošku nižšie, však? :-) Rande na lezeckej stene Rozprúď adrenalín v jeho žilách. Návšteve lezeckého centra sa poteší každý zanietený športovec. Čo tak vyskúšať bratislavské Vertigo, kde máte možnosť vyliezť na jednu z najväčších umelých stien na Slovensku. Ak nie si taká odvážna ako tvoja polovička, môžeš vyskúšať šplh na bouldrovke, špeciálne vybavenú posilňovňu alebo s môžeš pozerať na svojho milého z pohodlia fitness baru.Rande vo vzduchu Chceš pre svojho priateľa pripraviť naozaj výnimočné rande? Tak ho zober do Hurricane Factory v Tatralandii, kde si môže splniť sen o lietaní. Výhodou je, že nepotrebujete žiadnu špeciálnu fyzickú zdatnosť ani skúsenosti. Stačí sa len obliecť do pripraveného oblečenia, nabrať odvahu, vkročiť do presklenej letovej komory a let sa môže začať. Bude to veľká zábava. Minúta v Hurricane Factory sa totiž rovná zoskoku z lietadla z výšky 4 000 metrov.Rande v cudzej kuchyniTiež sa ti stalo, že si pripravovala pre svojho drahého večeru, no tá ti vôbec nevyšla? Vyvaruj sa podobnému problému a zoberte sa na kurz varenia do Chefparade. Nečakajte žiadnu „one man show“, hviezdou kuchyne ste vy sami. Na výber máte viac ako 40 rôznych kurzov varenia, vrátane prípravy burgerov, mäsa a steakov, sushi či koláčov. V sprievode skúseného šéfkuchára si vykúzlite za pár minút parádnu večeru. Čerešnička na záver – neumývate po sebe riad.Rande v tme a s vínomMáte radi s partnerom „intímčo“? Ak áno, tak ochutnáva vín v tme je niečo pre vás! Vďaka Tmavej degustácii zažijete zaujímavý, poučný a zábavný večer, na ktorý budete ešte dlho s spomínať. Kvôli tme sa vám zintenzívnia chuťové poháriky, čo sa odrazí aj na degustovaní lahodných vín. Someliér vám vysvetlí zaujímavé fakty o vínach, ktoré budete neskôr v praxi vedieť efektívne využiť, napríklad pri kúpe alebo samotnej degustácii vína.
Unsplash/Gian Cescon

Kto by chcel mať na krku sekeru, ktorá rozhoduje o všetkom a nedala by ti ani nachvíľku vydýchnuť. No schválne, tak asi nevyzerá ideálny vzťah, že? Ale existuje aj druhý extrém, kde sa radia všetci tí, ktorí zas prepáčia, dovolia, prispôsobia sa a urobia čokoľvek pre svoju milovanú polovičku. Jednoducho sú nenormálne tolerantní a submisívni. 

Po tichu nadávajú, kričia a sťažujú sa, lenže nikdy to nahlas nepovedia. Dokedy sa dá takto fungovať vo vzťahu, to je už na ďalšiu debatu. Dnes sme tu však pre niečo iné. Aby sme ťa zoznámili so znameniami, ktoré patria medzi najtolerantnejšie.

Baran

Vo svojej podstate je Baran optimistické a srdečné znamenie. Ak si myslíš, že by sa najradšej rozdal celému svetu, máš pravdu. A túto vlastnosť aplikuje najmä do vzťahov. Partnerovi dovolí takmer všetko. A kvôli tomu je mnohokrát zneužívaný.

Rak

Celý svoj život túži po láske, milovaní a potom to tu máme. Toleruje každý jeden prešľap, len aby opäť nebol sám. Pri Rakovi je teda jasné, prečo sa radí medzi najtolerantnejšie znamenia.

Je to však veľký paradox, pretože sa snaží o budovanie vlastného života. V tomto prípade sa to bude asi týkať len finančnej nezávislosti. Je to veľký pracant a každý šéf, ktorý ho spozná, nedá na neho dopustiť.

Panna

Hovorí sa, že Panna je viac logická, než citová či viac praktická, než romantická. Ozaj je to pravda? Zhodnime sa, že je to len na prvý pohľad. Na to, aby mohla vôbec existovať, potrebuje fungujúci vzťah.

Žije v domnienke, že fungujúci vzťah je taký, ktorý je založený na tolerovaní. Lenže všetko má svoje hranice. A tie ona prekračuje viac ako by sa patrilo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy