Unsplash/Devon Divine

Vždy tu bude ten jeden chlap….

Ten, ktorý zostane v tvojom srdci až do konca, pretože len tak prišiel do tvojho života, zmenil ťa a ovplyvnil spôsobom, akým to neurobil nikto iný. Bez ohľadu na to, ako dlho sa zdržal. Je to úplne v poriadku a nemusíš sa za to na seba hnevať.

Aj keď už je preč a viac nie ste spolu, tie spomienky ostanú. Vždy, keď si na neho spomenieš, sa ti rozbúcha srdce a v predstavách sa ti vybavia všetky tie krásne chvíle, ktoré ste spolu prežili. Vždy bude súčasťou tvojich snov a zároveň nočných môr.

S ním si konečne uverila, že aj ty môžeš milovať a byť milovaná. 

Neber jeho odchod ako tragédiu a koniec sveta. Ber to ako nový začiatok a novú príležitosť. Aj keď si to teraz nemyslíš, znovu budeš milovať. Do tvojho života vstúpi niekto nový. Dopraj si lásku a neodháňaj všetkých od seba.

To, že znovu budeš milovať, neznamená, že zabudneš na najdôležitejšieho chlapa svojho života. Na neho nezabudneš naozaj nikdy. Ale časom si na neho spomenieš stále menej a menej.

Jedného dňa však nájdeš lásku, ktorá neskončí. Takú, ktorú budeš prežívať až do konca života. A aj po rokoch si spomenieš na tohto jedného a v duchu mu poďakuješ za všetko, čo ťa v živote naučil.

Bez neho by si totiž nebola tam, kde si teraz.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating