Poznáš to. Každý je skvelý, dokonalý, obdivuješ ho a potom je tu jedna osoba, ktorú absolútne nechápeš. Si to ty. Nechváliš sa, podceňuješ sa a dávaš samu seba na posledné priečky. 

V roku 2019 daj prosím, šancu sebe a začni sa milovať. Je čas konečne si dopriať veci, ktoré si vždy chcela. Je čas konečne si plniť sny. Je čas konečne ísť preč zo svojej komfortnej zóny a uvedomiť si, že ty si tá, ktorá môže za svoje šťastie.

„Stále mám pocit, že každý jeden deň je príliš krátky na všetko, čo chcem stihnúť. Na všetky prechádzky, na ktoré sa chcem vydať, na všetko, čo chcem myslieť, na všetky knihy, ktoré chcem prečítať a na všetkých priateľov, ktorých chcem vidieť.“ – John Burroughts

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Vždy hľadaj niečo, čo ťa inšpiruje. Hľadaj zmenu. Odmietni rutinu. Odmietni ten cyklus, keď vstávaš a zaspávaš v rovnakom čase. Odmietni robiť stále tie isté veci. Odmietni stretávať stále tých istých ľudí. Inšpiruj sa. Hľadaj výnimočný život. Hľadaj a vytváraj svoj výnimočný život.

Odpusti si veci, ktoré si urobila a odpusti druhým. Vykroč do nového roka čistá, nepopísaná a pripravená na zmenu. Buď tou zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete. Nezastavuj, bojuj o svoje šťastie a prestaň si nahovárať, že nie si dobrá.

Miluj ako len môžeš, no nestrať pri tom seba. Buď sama pre seba vzorom a neprestávaj snívať. Sebaláska je niečo, na čom by si mala neustále pracovať. Len vďaka nej sa môžeš posunúť a prestať sa ponižovať. Miluj bezpodmienečne, no miluj seba. Nie je to sebecké, je to absolútne dôležité. Ukonči rok 2018 tým, že si pár vecí vysvetlíš a spíšeš si, čo očakávaš od nového roku.

Je dôležité ukončiť isté kapitoly s hrdosťou. A tou kapitolou bol presne rok 2018.

Pozorujte svet okolo seba s rozžiarenými očami, pretože tie najväčšie tajomstvá sa vždy skrývajú na tých najnepravdepodobnejších miestach. Tí, ktorí neveria na zázraky, ich nikdy neuvidia. – Charlie a továreň na čokoládu

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.