Instagram/tvmarkizaofficial

Možno si pamätáš, že pred niekoľkými týždňami prebiehal casting na novú reality šou, aká tu ešte nebola. Televízia Markíza v spolupráci s českou televíziou Nova vytvorili súťaž Survivor, v ktorej pôjde o všetko. Víťaz si na konci odnesie rozprávkovú výhru 100-tisíc eur.

Markíza vo svojom príspevku uviedla, že z prihlásených ľudí boli vybraní 4 Slováci a 8 Česi. K nim sa pridajú známe osobnosti slovenského a českého šoubiznisu. Spolu ich bude čakať boj o prežitie na exotickom ostrove v Dominikánskej republike.

„Slovenské celebritné farby budú reprezentovať najsledovanejší videomaker Daniel „GoGo“ Štrauch, víťazka Farmy Xénia Gregušová, populárny MMA zápasník Gábor Boráros, účastník reality šou Love Island Nathan Christián Dzaba a úspešná športovkyňa, 14-násobná šampiónka v karate Veronika Havlik,“ prezradila televízia v novom instagramovom poste, ktorý si môžeš pozrieť TU.

Pozri sa, na koho všetkého sa v novej reality šou môžeš tešiť

Xénia sa vo svojom príspevku na Instagrame prihovorila aj svojim fanúšikom, ktorým konečne mohla o novinke prezradiť viac. „Veľa z vás si možno povie: „To ti jedna reality show nestačila?“…Ja by som vám k tomu povedala len toľko, že som človek, ktorý rád skúša nové veci, nové výzvy… Som vďačná za každú príležitosť a neskutočne sa teším no to, že si na vlastnej koži vyskúšam, aké je to prežiť bez ničoho na opustenom ostrove,“ uviedla víťazka Farmy 12.

„Rada spoznám nových ľudí, rada zažijem ten adrenalín a stres pri každej súťaži… Toto všetko sú veci, ktoré človek bežne nezažije, a preto sa to všetko neskutočne teším… Farmu som zvládla, no SURVIVOR je o niekoľko levelov vyššie, takže sama som zvedavá ako to zvládnem 😇…Dúfam, že budete show sledovať a budete mi držať palce,“ dodala Xénia na záver.

Čo hovoríš na novú reality šou Survivor? Budeš ju sledovať? Tieto známe slovenské osobnosti sa v nej objavia.

Daniel „GoGo“ Štrauch

Xénia Gregušová

Gábor Boráros

Nathan Christián Dzaba

Veronika Havlik

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/tvnovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News